رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

نسخه جدید لاسر داس (laser dos) برنامه قوی حملات دی داس

ارسال های توصیه شده

با سلام

امروز تو گارد ایران برنامه قوی و با سرعت لاسر داس نسخه جدیدو آوردیم....

تو نسخه قبلی ارسال پاکت کند بود و قدرت کم اما تو این نسخه انقدر تقویت شده که راحت یک سایتو به تنهایی دان میکنه

من خودم از anonymous ddoser و لاسر داس استفاده میکنم و واقعا جواب گرفتم پیشنهاد میکنم حتما دانلود کنید چون قدرتمند تر از برنامه های دیگه هست..

اگه سایتی رو میخواید بخابونید که قویه حتما دانلود کنید و با آنانیموس ها (اکسترنال و دیداسر) بزنید رو سایت سایت میترکه....

{توجه کنید برنامه های دیداس ممکنه یک فایل ویروسی و مخرب شناخته بشن توسط آنتی ویروس اما اینطور نیس برای استفاده انتی ویروستن رو آف کنید اگه شک دارید میتونید از مدیران انجمن بپرسید}

دانلود از پیکو فایل : http://s7.picofile.com/file/8238991792/laser_dos.zip.html

فایل پیوست شد...

laser dos.zip

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام فایل مشکل داره دانلود نمیشه  لینک اسکن هم قرار بدید  از برنامه عکس بزارید اگه داشتین

لطفا مشکلاتتون رو تو سوالات مطرح کنید....

لینک سالمه اما الان من از ی آپلودسنتر دیگه لینکشو میزارم دانلود کنید

خب من بالا چی گفتم؟؟؟ آنتی ویروس ها دیداسر هارو ویروس میشناسن اگه اعتماد ندارید میتونید از مدیرام بپرسید ببینید حقیقت داره یانه...

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام.

ابزار دیداس ویروسی نباشه اسباب بازیه.

به همین خاطره که میگن اینگونه ابزارهارو در ماشین مجازی اجرا کنین.

موفق باشید

قفل./

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...