رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

مشکل با virtual box

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من ویرچوال باکس درام ولی فقط 32 بیتی هستش ولی در ویندوز 7 که داشتم هم 64 بیتی بود اما الان داخل ویندوز 10 ---> 64 بیتی ندرام ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان من ویرچوال باکس درام ولی فقط 32 بیتی هستش ولی در ویندوز 7 که داشتم هم 64 بیتی بود اما الان داخل ویندوز 10 ---> 64 بیتی ندرام ؟

با سلام خدمت شما دوست گرامی

من بارها و بار ها سوال شما رو خوندوم ولی اصلا متوجه ی اون نشدم میشه بگید دقیقا مشکلتون چیه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت شما دوست گرامی

من بارها و بار ها سوال شما رو خوندوم ولی اصلا متوجه ی اون نشدم میشه بگید دقیقا مشکلتون چیه؟؟؟؟

مشکل من در برنامه مجازی سازی سیستم عامل است . و مشکل با این نرم افزار اینکه وقتی میخواهم یک سیستم عامل 64 بیتی نصب کنم این قابلیت رو نداره  و فقط میشه سیستم عامل 32 بیتی نصب کرد؟

و ببخشید من ترکی که حرف نمیزنم  :rolleyes:

لینک به دیدگاه

اقای محترم شما اول یکبار متنی که تایپ کردید رو بخونید بعدش این حرف رو بزنید!!!!اول میگید یرچوال باکس  32 بیتی دارید :بعدش عنوان میکنید که در ویندوز سون نسخه ی

64 بیتی اونرو داشتید : باز هم تا اینجا من نمیتونم سوالی رو پیدا کنم .......و در اخر هم میگید در ویندوز 10 نسخه ی 64 بیتی ندارید......ولی نگفتید  چی رو ندارید مشکلتون رو

رو معلوم نکردید

و اما جواب سوالی که گفتید:اینکار یک جورایی نشدنی‌ هست و اگر هم بشه داستان در خواهد بود. ولی‌ CPU رو بگید چی‌ هست و آیا VT رو ساپورت

میکنه ‌یانه. در ضمن شما باید از تو Bios VT رو فعال کنید وگرنه اصلا نمیشه.

به لینک زیر برای مشخصات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

https://www.virtualbox.org/manual/ch03.html#idp54070096

بهترین راه حل استفاده از vmware هست که کار باهاش هم خیلی راحته

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...