رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

قرار دادن کد های پیلود ساخته شده با متاسپولیت در برنامه apk دیگر

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت همه دوستان

من طی سرچی که داشتم تو سایت های خارجی دیدم که کد های پیلود ساخته شده با متاسپلویت که برای هک کردن گوشی آندروید کاربرد داره رو داخل یه فایل apk  دیگه قرار داد یعنی برای مثال کد هارو داخل برنامه ای به اسم snapchat میگذاره و با نصب این برنامه و اجرای اون توسط شخص مورد هدف اون کدهای آلوده اجرا میشن و در واقع توی متاسپولیت ما به گوشی طرف وصل میشیم و میتونیم هکش کنیم ...

من تو هیچ سایت ایرانی نتونستم اموزش درست و حسابی پیدا کنم توی سایت های خارجی هم گشتم زیاد نبود ولی همون اموزش هارو هم که جلو میرم با یه سری ارور و خطا مواجه میشم ...

از دوستان کسی بلد هست که یک آموزش جامع فارسی قرار بده ؟؟؟؟؟

حداقل برا اولین بار تو سایت های ایرانی !!!! (حیلی گشتم خیلی ولی پیدا نکردم تو سایت های ایرانی فقط میدونم از برنامه apktool استفاده میشه در کالی ، که اموزش هاش برای ویندوز هست ولی برای ادغام یا قرار دادن کد های آندروید تو فایل جدید چیزی پیدا نکردم )

اگه کسی بلد نیست حداقل راهی هست که بشه فایل apk  ساخته شده با کالی رو با یه چیزی ادغام کنیم یا مخفی کنیم یا حالا هرچی که انتی ویروس نشناسه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 4 ماه بعد...

با سلام خدمت شما دوست گرامی

شما میخواید که کد های پیلود ساخته شدتون رو درنود یک برنامه ی جدید قرار بدید و یا این

که به قول خودمون بایند کنید.ببینید شما تا زمانی که کد برنامه ی مورد نظرتون رو نداشته

باشید نمیتونید این کار رو انجام بدید و به مشکل میخورید.اگر لینک مطلبی رو که خوندید و

یا ویدئویی که دیدی رو بدین شاید بتونم منظورتون رو متوجه بشم و بهتون کمک کنم.شما

میتونید کاری کنید که پیلود ساخته شدتون رو انتی ها نشناسه ولی اینکه ویروستون رو بایند

کنید کمی دردسر داره و اینکهاحتمال اینکه به درستی کار بکنه هم کم میشه.......

اگر سوالی داشتید من در خدمتم.

با تشکر از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...