رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ریست مودم از راه دوره و بدون متصل بودن به مودم

ارسال های توصیه شده

سلام چطوری میشه مودی رو از راه دوره ریست کرد  آیا امکانش هست مودی که بهش وصل نیستی بشه اون مودم رو یست کرد و wps فعال ؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود.

حداقل زمانی که باید برای ارسال پاسخ بگذره 24 ساعت است و بعد از اون میتونید پست رو آپ کنید تا مدیران و دوستان پاسخ بدهند.

تنها راه پیدا کردن آی پی یا اسکن رنج آی پی و وصل شدن با تل نت به مودم و تغییر تنظیمات اون هست.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

آی پی یک نفر رو که اینترنت مخابرات داره رو در بیارید و آخرش رو تغیر بدید مثلا 2.34.168.22-

2.34.160.255

با angry ip scaner میتونید اسکن کنید

تاپیک زیر رو دنبال کنید به سوالاتتون میرسید

http://guardiran.org/forums/topic/792-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-adsl-%D8%A7%D8%B2-%DB%B0-%D8%AA%D8%A7-%DB%B1%DB%B0%DB%B0/

لینک به دیدگاه

داداش به نظره من بیخیال بشی خیلی بهتره چون این سواد بالایی میخاد  چون صد در صد به شمکل های سیستم عاملی از نظیر آنتی ویروس فایروال و سیستم عامل های ختللف میخوری که ممکنه اون پورتو یا پروتوکل هات ببنده و نتونی اون کاری که توی اینترنت دیدی رو انجام بدی پس دستی بری ریستش کنی بهتره خخخخخ

لینک به دیدگاه

آی پی یک نفر رو که اینترنت مخابرات داره رو در بیارید و آخرش رو تغیر بدید مثلا 2.34.168.22-

2.34.160.255

با angry ip scaner میتونید اسکن کنید

تاپیک زیر رو دنبال کنید به سوالاتتون میرسید

http://guardiran.org/forums/topic/792-%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%DA%A9-%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-adsl-%D8%A7%D8%B2-%DB%B0-%D8%AA%D8%A7-%DB%B1%DB%B0%DB%B0/

همینطور ک دوستم گفتن مودمو هک کنین

بعد وارد قسمت firmware بشید

بعد ازونجا فیرمویر مختصّ مودم خودتونو بزنین

اینطوری ریست میشه

لینک به دیدگاه

میشه اکانت isp کسی که دارم رو مودم خودم بزارم بعدش ازش استفاده کنم ایا راحلی داره

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...