رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام و خسته نباشی خدمت اساتیید محترم

شرمنده اینجا پست گذاشتم یه گله ای از مدیران داشتم خواهشا رسیدگی کنید بعضی ها فکر میکنند خیلی زرنگ هستند میان فایل الوده رو میزارن و بعد میان میگن شما هک شدید من یه فایل رو از همین سایت دانلود کردم بعد طرف اومده اینستاگراممو هک کرده تمام پست ها مو حذف کرده بعد نوشته حواستون جمع کنید این دفعه میگزریم چه گذشتی تو که همه پست ها رو حذف کردی بحث من سر اینه بعضی ها دارن از اسم این سایت سو استفاده میکنند ما که افتخار میکنیم عضو کوچکی از این سایت هستیم به عنوان یک مبتدی بازم شرمنده که اینجا پست گذاشتم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

خب شما میتونستی تاپیکت رو در بخش "بحث آزاد" یا "انتقادات و پیشنهادات" قرار بدی

دوست عزیز فایل هایی که روی سایت قرار میگیرن توسط مدیران بررسی میشه و بیشتر برنامه هایی که قرار میگیره لینک اسکن دارن

در ضمن شما نام برنامه ای که از این سایت دریافت کردید ذکر نکردید

همچنین ممکنه بعد از دانلود برنامه کار دیگه ای کرده باشین که موجب هک شدنتون شده و به برنامه ربطی نداشته باشه

اگرهم برنامه مخرب از سایت بوده شما باید در دانلود فایل هایی که تایید نشدن(لینک اسکن ندارن) دقت کنید و هر فایلی رو دانلود نکنید

باز هم احتمال میدم هک شدن شما دلیل دیگه ای داشته باشه و مربوط به این سایت نبوده باشه

موفق باشید ;)

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشی خدمت اساتیید محترم

شرمنده اینجا پست گذاشتم یه گله ای از مدیران داشتم خواهشا رسیدگی کنید بعضی ها فکر میکنند خیلی زرنگ هستند میان فایل الوده رو میزارن و بعد میان میگن شما هک شدید من یه فایل رو از همین سایت دانلود کردم بعد طرف اومده اینستاگراممو هک کرده تمام پست ها مو حذف کرده بعد نوشته حواستون جمع کنید این دفعه میگزریم چه گذشتی تو که همه پست ها رو حذف کردی بحث من سر اینه بعضی ها دارن از اسم این سایت سو استفاده میکنند ما که افتخار میکنیم عضو کوچکی از این سایت هستیم به عنوان یک مبتدی بازم شرمنده که اینجا پست گذاشتم

2رود

سلام به شما دوست عزیز

والا یکم باور حرف های شما برام سخته نه این که شما دارین دروغ میگین  !! تمام فایل های داخل انجمن همراه با لینک اسکن هست و مدیران 24ساعته نظارت دارن.

شما یک فایل آلوده یا ویروسی در انجمن اینجا به ما نشون بده حرف شما ثابت میشه!! نمیشه شما از 100جا دیگه فایل دانلود کنید بعد بگین تو انجمن گارد ایران اینجوری شده :-( دانلود منیجر دارین دیگه خودتونم میگید فایل از اینجا دانلود کردین فایل و لینک قرار بدین! خیلی ساده

زیاد بحث ادامه نمیدم ولی اگه احتمال 1% راست میگید موارد بالارو انجام بدین و به میدران اطلاع بدین

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم دوست عزیز اتفاقا اون فایل رو که اینجا دانلود کردم لینک اسکن نداشت خدایی نکرده قصد توهین به کسی رو هم ندارم یا نمیخوام اعتبار این سایت رو پایین بیارم دروغی هم ندارم من به محض اینکه دانلودش کردم با یوزر پسورد اینستاگرامم میخواستم وارد شم وارد نشد شک کردم که این فایل الوده ست حذفش هم کردم ولی متاسفانه یوزر پسوردم ارسال شد مهندسی اجتمایی هم نبود که بگم یکی بیاد گولم بزنه فقط بحث اعتماد هستش شرمنده قصد جسارت هم ندارم اما چون مطمئن هستم این رو میگم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...