رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

آیا کالی لینوکس برای تمامی عملیات هکینگ کافیست؟!

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

مدتی هست که به مبحث هک و امنیت بسیار عاقه مند شدم و پس از جست و جو در فضای اینترنت یک سوال برام ایجاد شد 

چون بنده تازه کار هستم و فکر میکنم پرسش این سوال کمی احمقانه به نظر بیاد و به همین علت از پرسش این سوال از دوستان حرفه ای انجمن معذرت میخوام

با توجه به این که برای هدف های مختلف برای هک از نرم افزار های مختلفی استفاده میشه به نظر شما برای انجام عمیات هکینگ فقط سیستم عامل کالی لینوکس کفایت میکنه؟ یا اینکه برای انجام این عملیات به ابزار ها و نرم افزار های دیگر هم نیاز هست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان

مدتی هست که به مبحث هک و امنیت بسیار عاقه مند شدم و پس از جست و جو در فضای اینترنت یک سوال برام ایجاد شد 

چون بنده تازه کار هستم و فکر میکنم پرسش این سوال کمی احمقانه به نظر بیاد و به همین علت از پرسش این سوال از دوستان حرفه ای انجمن معذرت میخوام

با توجه به این که برای هدف های مختلف برای هک از نرم افزار های مختلفی استفاده میشه به نظر شما برای انجام عمیات هکینگ فقط سیستم عامل کالی لینوکس کفایت میکنه؟ یا اینکه برای انجام این عملیات به ابزار ها و نرم افزار های دیگر هم نیاز هست؟

2رود

دوست عزیز بستگی به شما داره هک 1000مدل داریم چیکار میخواین انجام بدین باش ....... بنظر من اگه علاقه به کالی دارین از 0تا100کالی آموزش ها در انجمن هست شروع کنید

ابزار هک که شما میگین برای هر کاری بالاخره یک ابزار مخصوصی لازم هست دیگه

برای شروع از اینجا خوبه http://guardiran.org/forums/forum/40-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1%DB%8C/

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...