رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

قفل گذاری برنامه های اندروید

ارسال های توصیه شده

سلام

بعضی برنامه های قفل گذاری برنامه های اندروید به راحتی قابل شکستن هستند به طوریکه با توقف اجباری آنها شکسته میشوند.

آیا برنامه ای هست که اینطور هک نشه؟

لطفا چنتا معرفی کنید.

حالا اینا چطور هک میشن؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یکی از راه های توقف این برنامه توقف اجباری اون هستش ولی اگر بر روی تنظیمات گوشی شما نیز رمز بزارند فقط شما با حالت سیف مود باید برنامه رو پاک کنی و راه دیگه ای وجود نداره اما من  تا به حال هیچ برنامه ای ندیدم که در سیف مود ذخیره بشه و اجرا بشه چون در صورت وجود چنین اپلیکیشنی امنیت همه دستگاه ها در سیف مود که قابل اطمینان ترین حالت گوشی هستش زیر سوال برده خواهد شد ...

پس فکر نکنم چنین اپلیکیشنی رو بتونید پیدا کنید 

موفق و سربلند باشید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام

بعضی برنامه های قفل گذاری برنامه های اندروید به راحتی قابل شکستن هستند به طوریکه با توقف اجباری آنها شکسته میشوند.

آیا برنامه ای هست که اینطور هک نشه؟

لطفا چنتا معرفی کنید.

حالا اینا چطور هک میشن؟

با سلام خدمت شما دوست عزیز

بله مشکلی که گفتید درسته ولی من خودم از یه برنامه ای به نام Lockdown pro

در اندروید استفاده میکنم که یه گزینه در تنظیمات برنامه هستش که باعث میشه ور هر صورت نه تنها برنامه حذف نشود بلکه توقف اجباری و یا حتی دیتای ان هم پاک نشود این برنامه رو می تونید از همه ی مارکت های معتبر به صورت رایگان دریافت کنید باز هم اگه سوالی داشتید بپرسی امید وارم کمکی کرده باشم☺

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...