رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

اندرورات

ارسال های توصیه شده

سلام یه رات ساختم نمیدونم چرا وقتی روی خودم امتحان کردم کار نمیکنه

با یه نرم افزار دیگ هم مخلوط نکردم

میتونین بگین مشکل کجاست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 27
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با سلام .

اگر مایلید جواب خوبی بگیرید پیشنهاد میکنم عکس تهیه کنید از مشکلی که داره یا همون ارور ابزار

اکثرا مشکل از آی پی هستش که شما آی پی ولید ندارید . که میتونید اونو از ارائه دهنده ی اینترنتتون بخرید یا اینکه به کمک وبسایت no-ip اقدام نمایید 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

از بعضی ها شندیم توی ویندوز ده نمیشه اخه ویندوزم ده است

میتونین درباره ای پی بیش تر توضیح بدین الان من به مودم های زیادی وصل میشم یعنی هکشون میکنم ایا مشکله از اینه؟

لینک به دیدگاه

از بعضی ها شندیم توی ویندوز ده نمیشه اخه ویندوزم ده است

میتونین درباره ای پی بیش تر توضیح بدین الان من به مودم های زیادی وصل میشم یعنی هکشون میکنم ایا مشکله از اینه؟

وقتی رات رو میدم به تارگت  و نصبش میکنه توی قسمت ANDRORAT PROJECT چیزی نمیاد ؟ مشکل جیه؟

با سلام . 

موقع استفاده از اندرو رات یک کانکشن بین شما و قربانی برقرار میشه . و این ارتباط هیچ ربطی به نسخه ویندوز شما نداره . اما ابزار هایی همانند فایر وال و آنتی ویرس میتونند مشکل ساز باشند . 

و همین قضیه که شما میفرمایید در قسمت ANDRORAT PRIJECT چیزی نماید مربوط میشه به ارتباط بین شما و قربانی که اونم به آی پی شما بر میگرده !

برای اینکه شما بتوانید به قربانی کانکت بشید به یک آی پی احتیاج دارید که ثابت باشه یا همون static یا ایستا که با خاموش وروشن شدن مودم شما هیچ مشکلی توش ایجاد نمیشه : میتونید این پست رو که از یک سایت ایرانی پیدا کردم بخونید : اینجا کلیک کنید !

همونطور که گفتم شما میتوانید از وبسایت no-ip استفاده کنید برای تغییر آی پی تون از DYnamic به استاتیک 

لینک به دیدگاه

سلام

من داخل سایت no ip یه حساب ساختم و یه هاست جدیدساختم و با نرم افزاری که خودش تو سایت قرار داده دانلود کردم بهش سینگ شدم

بعد داخل نرم افزار اندرورات اون ای پی رو اسم هاستی که ساختم زدم و پورت رو هم 81 زدم در ادامه اونو ساختم و دادم به تارگت اما جواب نداد مشکل چیه؟

لینک به دیدگاه

درود// ممکنه به چند دلیل باشه

1- پورت مورد نظر باز نشده اصلا

از این سایت چک کنید ببینید باز هست یا نه 

http://www.yougetsignal.com/tools/open-ports

2- احتمال دیگه که میشه داد انتی ویروس و فایروال رو غیرفعال  کنید و از قسمت windows firewall >>advanced setting>>inbound rules& outbound rules> new ruleدسترسی مورد نظر رو بهش بدین 

نکته .این قسمت رو من تو win 8.1 گفتم ... به هر حال فاکتور اصلیمون همینه باید تو این قسمت کار کنید 

قبل از هرچیزی از باز بودن پورت مطمئن بشید حتما بعدش بقیه کارها & موفق باشید

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...