رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

درخواست یک آموزش از حمله ddos به wifi

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من یک آموزش حمله ddos به مودم wifi میخواهم ؟ که بتونم مودم رو ریست کنم یا wps ش که خاموش بتونه هک کنه دارم دیونه میشم هرجا میرم wps خاموشه این aircrack که باید از پسورد لیست استفاده کنم اخر باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز اگر شما تو این مدتی که هر روز یک پست درباره ی ه*ک م*و*دم زدید سرچ میکردین قطعا به نتیجه رسیده بودید.

خوب درباره ی دیداس خدمتتون عرض کنم که شما تا آی پی مودم رو نداشته باشین کاری نمیتونین بکنین.

اگر هدفتون در نزدیکی منزل شما هست میتونید با ابزار angry ip scanner آی پی طرف رو پیدا کنید و اگر که نیست باید با مهندسی اجتماعی و آموزش های موجود در سایت آی پیش رو پیدا کنید و با وی پی اس اقدام به دیداس کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست عزیز اگر شما تو این مدتی که هر روز یک پست درباره ی ه*ک م*و*دم زدید سرچ میکردین قطعا به نتیجه رسیده بودید.

خوب درباره ی دیداس خدمتتون عرض کنم که شما تا آی پی مودم رو نداشته باشین کاری نمیتونین بکنین.

اگر هدفتون در نزدیکی منزل شما هست میتونید با ابزار angry ip scanner آی پی طرف رو پیدا کنید و اگر که نیست باید با مهندسی اجتماعی و آموزش های موجود در سایت آی پیش رو پیدا کنید و با وی پی اس اقدام به دیداس کنید.

موفق باشید

چطوری میتونم ip همسایه ها و محله های خودمون رو به دست بیاورم

لینک به دیدگاه

بنده عرض کردم با ترم افزار angry ip scanner که در بخش ابزارهای بخش وایرلس هست میتونید استفاده کنید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بنده عرض کردم با ترم افزار angry ip scanner که در بخش ابزارهای بخش وایرلس هست میتونید استفاده کنید.

موفق باشید

نه گفتم چطوری بفهمم من درام محله خودمون رو اسکن میکنم ؟

لینک به دیدگاه

خوب دوست عزیز شما ابزار رو دانلود کن و بهتره سرچ کنید و دنبال لقمه آماده بودن پیشرفتی رو در پی نخواهد داشت.

اگر قصد پیشرفت دارید باید شما دنبال آمرزش ها بگردی تا قدر زحماتتون رو بدونید در غیر این صورت ...

خوب شما ابزار رو دانلود کنید.

در کادر اولی آی پی خودتون رو وارد کنید و عدد آخر به جای عدد اصلی آی پی عدد صفر رو قرار بدید.(برای به دست آورد آی پی خودتون دستور ipconfig رو در cmd وارد کنید).

در کادر دوم هم آی پی خودتون رو وارد کتید.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...