ts icon
سرور تیم اسپیک گاردایران
sajad325

استفاده از یوزر و پسورد هم isp ایی

پست های پیشنهاد شده

سلام یک سوال دارم و خواهشا جواب بدید یا در خصوصی من چندین یوزر و پسور isp شوی دستمه و میخواهم از این اکانت ها رو روی مودم خودم نصب و استفاده کنم باید چیکار کنم و به چه چیزهایی نیاز دارم

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چه ربطی داره؟ شما وقتی یوزر نیم پسورد داری باید به خط هم دسترسی فیزیکی داشته باشه شما نمیتونی روی خط خودت از یوزر فرد دیگری استفاده کنی

لینک به ارسال

چه ربطی داره؟ شما وقتی یوزر نیم پسورد داری باید به خط هم دسترسی فیزیکی داشته باشه شما نمیتونی روی خط خودت از یوزر فرد دیگری استفاده کنی

پس باید چیکار کنم ؟

چطور توی بعضی از سایت خونده بودم گفته بودن باید تنظیمش کرد

لینک به ارسال

این روش قبلا کار میکرد، از یکی از دوستام شنیدم که  از نام کاربری یکی دیگه که جفتشون تو یک استان بودن و از یک آی اس پی اینترنت گرفته بودن،استفاده میکرد.

ولی متاسفانه یا خوشبختانه این باگ خیلی وقته رفع شده

چون نام کاربری و رمزآی اس پی شما با  شماره تلفن خودت ثبت نام شده فقط با اون شماره تلفن قابل استفاده است . اگه کسی یوزر نیم و رمز تو رو بدونه هم نمیتونه ازش استفاده کنه چون با یه شماره تلفن دیگه داره وصل میشه

نمیشه شمار طرف رو جعل کنم و دروغ isp بدم

لینک به ارسال

سلام. اینو که میگم مطمئن نیستم! ولی حدس میزنم مخابرات با مک آدرس از این کار جلوگیری میکنه! شما یه تست کن ببین با کپی کردن مک آدرس طرف توی مودم خودت میتونی استفاده کنی یا نه! همنیجا اعلام کن

لینک به ارسال

سلام.

دوستان یکسری توضیحات هست که باید داده بشه.

مورد اول صحبت در مورد مسائل این چنینی که صددرصد تارگت ا*ی*ر*ا*ن*ی هست خلاف قوانین میباشد.

مورد بعدی باید عرض کنم که سیستم های وایرلس و adsl که از طرف شرکت و نمایندگی سرویس ارائه میکنه در صورتی که سرور اختصاصی باشه فقط شمایید که از اون سرور استفاده میکنید و کس دبگه ای جز سیستم اصلی شرکت به اون دسترسی نداره.

ولی اگر از سبستم های ارتباط جمعی مثل سیستم adsl مخابرات استفاده میکنید تنها راه برای دسترسی به دیگر isp ها دسترسی و نفوذ به سرور هست.

نفوذ به سرور هم شرایط و علم خاص خودش رو میطلبه که گمان نمیکنم بتونین به سرور نفوذ کنین.

موفق باشید

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری