رفتن به مطلب

نصب نشدن برنامه ها روی pc

best
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

درود بر دوستان گارد ایران

تقریبا 2 روزه که هر برنامه ی(فرقی نمیکنه چی باشه)دانلود میکنم نصب نمیشه یعنی وقتی روش کلیک میکنی گزینه ی run میاد و وقتی میزنی اجرا نمیشه و هیچ پنجره ی جدیدی برا نصب باز نمیشه....منتظر کمکتون هستم :rolleyes:

با تشکر فراون از شما دوستان گرامی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به نظرم یه سیستم ریستوری انجام بدی شاید مشکلت حل بشه .

و برای نصب برنامه ها هم از Run as Administrator استفاده کن ببین بازم نمیشه.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت کمک اما باrun as administrator هم قبلا امتحان کردم نشده...اگر راه دیگه ای به نظرتان میرسه بیان کنید....

در ضمن ویندوز من سونه(7 )

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی راه ها هست مثل :

1- چک کن ببین برنامه ای که دانلود کردی با سیستم همخوانی داره یا نه یعنی X64 یا X86

2- میتونی از برنامه FIXit که خود مایکروسافت برای حل مشکل نصب نشدن برنامه ها روی ویندوز داده استفاده کنی که فکر کنم توی خود سایت مایکروسافت باشه

3- به رجیستری هم یه نگاه بنداز انگار یه برنامه باعث شده توی رجیستری ویندوزت تغییر به وجود بیاد و برنامه ها نص نشه و

4- البته ببین اگر اون برنامه ای که میخوای نصب کنی از قبل نسخه ی دیگه ای ازش روی سیستمت نصب با استفاده از program and fetures که توی کنترل پنل ویندوز هست برنامه رو کامل حذف کن و بعد اقدام به نصب کن .

5- و اینکه ببین برنامه ای که میخوای نصب کنی به ویندوزت میخوره یا نه سازگاره ؟؟؟ برای اینکار روی برنامه راست کلیک کن و برو روی properties و از اونجا روی تب compatibility بزن و تیک Run this program in compatibility mode for رو فعال کن و نسخه های دیگه ویندوز رو انتخاب کن ببین مشکل حل میشه .

6- و یا ویروس یابی کن ببین ویروسی توی رایانه هست که مانع از اجرا شدن و یا نصب شدن برنامه میشه .

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

سی دی ویندوز رو بزارید و یک دور سیستم ریستور و ریپیر کنید.

لینک به دیدگاه

سیستم خود را ویروس کشی کنید و برنامه هایی که اضافی هست  و مشکوک هست رو پاک کنید حل میشه با تشکر 

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

• اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده