ts icon
سرور تیم اسپیک گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید من قبلا یه هکی برای اینساگرام دیده بودم که پلاگینش مثل اینکه برای شما بوده میخواستم ببینم اونو دارید که به قربانی پیغام میده برای افزایش فالور با لایک به سایت زیر برید بعد طرف یوزر با نیم شو میزد بغد یوز نیم و پسوردش میرفت برای من مثال اگر دارید بیزحمت لطفا میکنید خیلی نیاز دارم چون گفته بودن سایته شما یکی از بزرگترین سایت امنیت ایران ممتون میشم  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

این روشی که شما میگیرم ساخت فیک پیج(صفحه ی دروغین ) است

این روش به ابن صورته که از صفحه ی ورود اینستا یک صفحه ی قلابی میسازه و رو هاست موردنظر آپلود میکنه و وقتی قربانی یوز و پسورد خودش رو میزنم در هاست شما ذخیره میشه....آموزش کامل ساخت فیک پیج در انجمن هست یه سرج کنی پیدا میشه

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید من قبلا یه هکی برای اینساگرام دیده بودم که پلاگینش مثل اینکه برای شما بوده میخواستم ببینم اونو دارید که به قربانی پیغام میده برای افزایش فالور با لایک به سایت زیر برید بعد طرف یوزر با نیم شو میزد بغد یوز نیم و پسوردش میرفت برای من مثال اگر دارید بیزحمت لطفا میکنید خیلی نیاز دارم چون گفته بودن سایته شما یکی از بزرگترین سایت امنیت ایران ممتون میشم  

درود همون طور که گفتن فیک پیج بوده من فیک پیج قدیمیه اینستاگرام رو دارم پیوست شد.

کافیه این فایلی که گزاشتمو تو یه هاستی اپلود کنید مانند هاست های رایگان و بعد ادرس هاستو به قربانی بدید

بعد از این که قربانی به اون ادرس رفت و یوزر و پسشو زد شما میتونید یوزر و پسورد وارد شده رو در فایل goodzilam.txt ایجاد شده مشاهده کنید.

Fake Page Instagram.rar

لینک به ارسال

با سلام . دوست عزیز هیچ روشی برای هک شبکه های اجتماعی وجود ندارد ! (به جز روشی که شما میگید )

و یه توضیح کوچیک هم در مورد فیک پیچ میدم اونم اینه که اسکریپت های ان سایت یا هر سایت دیگه رو تو یه وبلاگ( اکثرا هاست های معتبر { یه صفحه} ) کپی میکنید و شما باید قربانی را دعوت کنید که وارد صفحه ای که شما ساختید بشود و رمز و ... را وارد کند با تشکر

لینک به ارسال

تو نت هس بگرد پیدا میکنی

ب احتمال 80% نمیتونی رو ی هاست رایگان اپ کنی

برا همین پیشنهاد من اینه ک ی دامین بخری یا رو ی سایت شل اپ کنی و فیک پیجو تو ی دامین اصلی (ساب دامین ن) اپ کنی

پ خ بده تا راهنماییت کنم

لینک به ارسال

تو نت هس بگرد پیدا میکنی

ب احتمال 80% نمیتونی رو ی هاست رایگان اپ کنی

برا همین پیشنهاد من اینه ک ی دامین بخری یا رو ی سایت شل اپ کنی و فیک پیجو تو ی دامین اصلی (ساب دامین ن) اپ کنی

پ خ بده تا راهنماییت کنم

درود دوست عزیز

روی هاست های رایگان مثل 00webhost هم میشه فیک پیج رو اپلود کرد . چون تست شده میگم تشکر 

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری