ts icon
سرور تیم اسپیک گاردایران
amiraliel

درخواست آموزش افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام بدون پرداخت هزینه یا با هزینه کم

پست های پیشنهاد شده

باسلام و خسته نباشید
مدت زیادیه که دنبال اینم که تعداد لایک و فالوور های اینستاگرامم رو افزایش دهم.اما راه های موجود یا هزینه زیادی داره یا وقت طولانی میبره.منظورم همین برنامه های افزایش لایک و فالوور موجود هست.از اعضای انجمن و از مدیران خواهش میکنم اگه راهی برای افزایش این چیزا هست رو قرار بدن.اگه آموزش افزایش ممبر کانال رو هم دارید بگذاریدش.من توی انجمن دنبال اینها زیاد گشتم ولی نبود.بابت گزاشتن این پست در اینجاهم عذر میخوام از مدیران

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یک برنامه جانبی داره اینستا که میری دیگران رو لایک میکنی بهت لایک میده و استفاده میتونی بکنی هر جا که خواستی

برای این موضوع ها پست نزنید الانم اینو دیگه ادامه ندید

خصوصی پیام بده بهت بدم

:wacko::blink:

لینک به ارسال

یک برنامه جانبی داره اینستا که میری دیگران رو لایک میکنی بهت لایک میده و استفاده میتونی بکنی هر جا که خواستی

برای این موضوع ها پست نزنید الانم اینو دیگه ادامه ندید

خصوصی پیام بده بهت بدم

:wacko::blink:

دوست گلم با اینکه اخیرا تو این انجمن فعالیتم رو شروع کردم ولی معمولا تاپیک برای یک نفر نیست بلکه همه باید از تاپیک استفاده کنند لذا لطف کنید به جای خصوصی تو تاپیک روش کار خودتونو مطرح کنید تا دیگران گمراه نشن (جسارت نشه به حضورتون استاد :X )

و اما پرسش شما دوست عزیز 

دوست گلم شما باید اول یه گوشی روت شده داشته باشین 

همچنین یه نرم افزار برای اندروید که برای خرید و فروش لایک و فالوور باشه (البته پیشنهاد میشه از نسخه خارجی استفاده کنید)

نرم افزار لاکی پچر (Lucky Patcher) ترجیها نسخه جدید

و یک اکانت اینیستا گرام

دوست عزیز شما میتونید با استفاده از گوشی روت شده خودتون وارد لاکی پچر شید (که به دسترسی روت نیاز داره ) و پس از انتخاب برنامه مورد نظر (که مشخصا باید نرم افزار افزایش فالوور یا لایک اینیستاگرام باشه ) ، برنامه رو پچ کنید و با دریافت سکه به مقدار زیاد لایک و فالوور بخرید ! (البته اگه تو کار با لاکی پچر مشکل داشتید همینجا اعلام کنید کامل آموزششو بزارم براتون :X )

اما بخش مهم و حیاتی کار اینجاست که برنامه ای که انتخاب میکنید برای خرید چیه ؟ 

خوب من پیشنهاد میکنم خارجی باشه و برنامه حتما باید مبتدی باشه که باگ هایی که روی اپلیکیشن هست پچ نشده باشه 

یعنی مثلا اطلاعات سکه ها از روی سرور نباشه رو دیوایس خودتون ذخیره شده باشه (مثل زمان های قدیم کلش :D

در این صورت میتونید به راحتی به تارگت خودتون که اپلیکیشن خرید فالور هست حمله کنید و از فالور ها لذت ببرید 

البته پیشنهاد میکنم خودتون فالور جم کنید تا این کارا :) 

یا حق ../

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.