رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

چهگونه هک یک سیستم با مک ادرس

itone
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان ببخشید اسپم ارسال کردم :

چه طوری  وقتی مک ادرس یک نفرو داری اون رو شناسایی و محلش شو پیدا کنی ;

2- چه طوری با استفاده از مک ادرسشفایلهای سیستمشو برداری  و بهش نفوذ کنی 

ممنون از همه دوستان 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از همه دوستان 

و ويندوز با دستور arp -a ميتوني مك آدرس هايي كه با هاشون ارتباط داري را پيدا كني

لینک به دیدگاه

منظورم اینه که چه طوری میشه با مک ادرس ادرس یه نفرو پیدا کرد و اطلاعات گوشیشو به سرقت برد 

فک کنم حالا دوزاری ها افتاد  :D  :P  :blink:  :unsure:

لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستان 

سلام دوست عزیز ../

پیدا کردن اطلاعات روی آی پی میشه با استفاده از سایت های آنلاینی که این کارو انجام میدن ، انجام داد × ! 

با استفاده از مک آدرس که کاری نمیشه کرد ولی اگه آی پیشو داشته باشی میتونی با اسکن پورت های باز روی سیستمش و استفاده از روش MetaSploit میتونی به سیستم هدف حلاتی داشته باشی  × !

بازم اگه سوالی بود در خدمتم ! ../

یا حـ ـق ../

لینک به دیدگاه

منظورم اینه که چه طوری میشه با مک ادرس ادرس یه نفرو پیدا کرد و اطلاعات گوشیشو به سرقت برد 

فک کنم حالا دوزاری ها افتاد  :D  :P  :blink:  :unsure:

با مک به جایی نمیرسید برای هک یک دیوایس باید شما با اون وسیله ارتباط برقرار کنید از طریق بلوتوس یا وایفای یا نرمافزارهای شبکه های اجتماعی بعد ببینید طرف ناشی هست که یک فایل اجرایی با فرمت عکس را باز کنه بطور مثال که اگر اینطور نشد باید ببینید سیستم عامل گوشی چیه و چه باگهایی داره مثلا ویندوز موبایل و اندرویید خوبه ولی اگر سیستم ios بود مشکل میشه بهرحال این نیست که با داشتن یک مک گوشی کسی را هک کنید البته داشتن مک هم خیلی خوبه خیلی کارها میشه کرد مک گوشی خودتوت را به اون تغییر بدید و بدونید ip طرف چیه

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال دیگه 
اگه یکی یه مودمو پسوردشو کرک داشته باشه و به اون نفوذ کرده باشه و حدود 15 تا 18 نوزده گیگ دانلود کرده باشه بد طرف چه طوری میتونه بفهمه که کی رو مودمش بوده ( با استفاده از مک ادرسی که میندازه روی مودم )؟؟ و اون طرفو شناسایی کنه ؟؟

خودمو نگفتما ؟؟؟!!! 

من پسر خوبیم 

با مک به جایی نمیرسید برای هک یک دیوایس باید شما با اون وسیله ارتباط برقرار کنید از طریق بلوتوس یا وایفای یا نرمافزارهای شبکه های اجتماعی بعد ببینید طرف ناشی هست که یک فایل اجرایی با فرمت عکس را باز کنه بطور مثال که اگر اینطور نشد باید ببینید سیستم عامل گوشی چیه و چه باگهایی داره مثلا ویندوز موبایل و اندرویید خوبه ولی اگر سیستم ios بود مشکل میشه بهرحال این نیست که با داشتن یک مک گوشی کسی را هک کنید البته داشتن مک هم خیلی خوبه خیلی کارها میشه کرد مک گوشی خودتوت را به اون تغییر بدید و بدونید ip طرف چیه

سلام دوست عزیز ../

پیدا کردن اطلاعات روی آی پی میشه با استفاده از سایت های آنلاینی که این کارو انجام میدن ، انجام داد × ! 

با استفاده از مک آدرس که کاری نمیشه کرد ولی اگه آی پیشو داشته باشی میتونی با اسکن پورت های باز روی سیستمش و استفاده از روش MetaSploit میتونی به سیستم هدف حلاتی داشته باشی  × !

بازم اگه سوالی بود در خدمتم ! ../

یا حـ ـق ../

ممنون بابت پاسخ جامع دوست خوبم 

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

سلام و عرض ادب 

اگر کسی آی پی گوشی یه نفر دیگه رو داشته باشه میتونه موبایل هدف رو هک کنه؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...