رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

هک مخاطبین اندروید

arhacker
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

باسلام.

من میخواستم بدونم چجوری میشه مخاطبین قربانی خودم رو بگیرم؟بدون اینکه طرف تأیید کنه یا راتی یا ویروسی تو گوشیش نصب کنه.

ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

دوست عزیز شما همینطوری با اراده و بدون زحمت که نمی تونید به یه گوشی نفوذ کنید !! این گوشی امنیت های خاص خودشو داره به طور پیشفرض البته خب راه های گذروندن اون امنیت ها هم هست خب حتما شما باید یه چیزی تو گوشی قربانی داشته باشین تا بتونین جاسوسی بکنید یا راه های نفوذ رو باز کنید !

لینک به دیدگاه

برو جوری بزنش ک گوشیشو بده دستت مخاطبینشو ببینی :/

خو برادر من باید یجوری دسترسی گرفت

میتونی از رات یا پیلود استفاده کنی

اگ گوشیش اپدیت چن سال پیشه میتونی با استفاده از باگ stagefright نفوذ کنی

یا اینکه با دادن لینک از طریق java applet

لینک به دیدگاه

سلام

دوست من ببین برای هک کردن شما باید برنامه نویسی بلد باشی و بهتره از پایتون شروع کنی و واقعا هم علاقه داشته باشی نه اینکه فقط هدفتو بذاری هک اکانت یه شبکه مجازی یا هک یه گوشی ....   الان هدف پیدا کردن حفره های امنیتی یا همون باگ سایت ها سرور ها و تست نفوذ و برنامه ها و خلاصه از این قبیل موارد ...

درباره هک اندروید و دسترسی در انجمن به مقدار کافی و کامل تشریح داده شده ..

همونطور که دوست عزیزمون گفتن شما نمیتونی همینجوری بدون خرج و زحمت مخاطبین یا هر اطلاعات دیگه ای از سیستم مورد نظرت بگیری

پروتکل ss7 که خیلیا میگن باگ ss7 که اصلا ربطی به باگ نداره یه سیستم مخابراتی هست که نیاز مند دانش الکترونیک و قدرته و امنیت و شبکه هست همچنین یه جیب پر پول حدودا 10 تا 12 میلیون هزینه برا اینکه شما با دانش خودتون یک مدار تحلیلی ss7 بسازید نیاز دارین! و با اون راحت میتونین بدون اینکه طرف بفهمه تمام اطلاعات رو شنود کنید که اولین بار توسط یک متخصص المانی طرحش ریخته شد. که کلا المانی ها تو جهان بیشتر تو کار شنود و استراق سمع هستند تا بقیه! تازه قطعه های مدارشم خوب گیر نمیاد یا قاچاقه یا اصل نیست که کارتو راه بندازه منم بعید میدونم بخوای اینهمه خرج کنی!

این پروتکل زیادم عجیب نیست کمااینکه داخل سازمان های نظامی و مخابرات وجود داره که برای کارشون نیاز دارند البته اونم با دستور قضایی .

من میگم برنامه نویسی خیلی خوبه البته اگه علاقه داری .. با برنامه نویسی خیلی کارا میتونی بکنی . هدفت هک اندروید باشه یاد گرفتنش بیخودیه.

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...