رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

سلام به همه ی دوستان خوبم . این چند وقت یکم کم بود فعالیت هام به یک سری دلایل .whistle.gif خوب میرم سراغ اصل مطلب این تاپیک راجعه به هک کلاینت هستش , اموزش هک کلاینت تو انجمن خیلییی زیاده اما من میخوام که اینجا همشونو سر جمع کنم چون خیلی پراکندست و تو این تاپیک سعی میشه تمامی راهکار های هک کلاینت اموزش داده بشه و راجعه به هر کدوم از روش ها ( فیلم - مقاله - توضیحات- ابزار - ) گذاشته میشود . ببینید من راجعه به هر روش چند تا فیلم میزارم هم قدیمی هم جدید و این فیلم ها همش کار خودم نیست و میخوایم باهم از ساده ترین روش ها و اسون ترین ها شروع کنیم بطوری که کسی که اصلا تا حالا کلاینت هک نکرده و کلا تو این مباحث نبوده بتونه اخر این تاپیک قدرت نفوذ به کلاینت رو بدست بیاره .
من از مدیریت بخش جناب اقای MR.IMAN عزیز تشکر میکنم که اجازه ی ایجاد این تاپیک رو به من دادن .
-----------------------------------------------------
1-خوب من از همه ی دوستان جداخواهش میکنم که تو این تاپیک پست ندید که نظم به هم نخوره و گسستگی ایجاد نشه .
2-تمامی سولات و اشکالات رو به من پیغام خصوصی کنید منونم .
3-اگه اموزش خیلی خوبی دارید و یا راه کار هایprivate دارید و میخواهید اینجا قرار بدید حتما قبلش به من پ.خ کنید . 
4-نطر و پیشنهاد هاتون رو هم پ.خ بگید 

5- و اخرین مطلب اینکه با تشکراتون بندرو همراهی کنید و دلگرمی بدید . wubsmiley.gif 
--------------------------------------------------
از فردا روزی یک روش و یک راهکار به طور کامل همراه با تمامی ابزار ها اموزش داده میشه . دوستون دارم تا فردا 43.gif

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

خوب روز اول با اولین اموزش در خدمتتون هستم . اول یکم راجعه به کلاینت و هک و ... توضیح میدم از اساتید و دوستانی که مباحث اولیه رو میدونن خواهش میکنم صبوری کن تا به مباحث بالاتر هم برسیم چون که میخوایم اموزش از مبتدی به بالا باشه ممنونم .
مقدمه : 
کلاینت : به سیستم های معمولی مثل سیستم من و شما و ... که کارای روز مره و عادی باهاش انجام میشه گفته میشه .
حلا باید ببینیم که کلاینت ها چطوری مشخص میشن یعنی چطوری از هم متمایز میشن . برای این کار وقتی هر کلاینت به اینترنت متصل مبشه یک عدد 8 باینری یا 32 بیتی بهش اختصاص داده میشه که به این عدد ip میگن که همون شناسه ی کلاینت هستش و بههیچ عنوان 2 کلاینت دارای یک IP یکسان نیستند . زیاد وارده مبحث IP نمیشیم . 
خوب تا اینجا فک میکنم همتون متوجه شدین اگه بخوایم یک کلاینت رو بهش نفوذ کنیم اولین چیزی که بهش نیاز داریم ادرس کلاینت با همون IP هستش . خب پیدا کردن IP کلاینت ها روش های مختلف داره که تو قسمت بعد معرفی میکنم .
این مقدمه رو داشته باشید هرچند که خیلی کم و مختصر بود . تا با اولین مبحث یعنی پیدا کردن IP کلاینت اشنا بشیم . 28.gif 
---------------------------------------------------
پیدا کردن IP : برای اینکار شما میتونید با کمک یک نرم افزار به نام EVILHTTP IP رو پیدا کنید . تو این روش شما یک لینک میسازید و میدید به قربانی و با کلیک بر روی لینک شما IP به شما نشون داده میشه . فیلم اموزشی و نرم افزار از لینک زیر تو همین انجمن بگیرید

http://guardiran.org/forums/topic/4015-%D9%BE%DB%8C%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-ip-%DA%A9%D9%84%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA-%D8%A8%D8%A7-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9/#entry18026

تا فردا فعلا.70.gif

لینک به دیدگاه

سلاااااااااام به همه دوستای گلم میریم سراغ اصل مطلب . 
خوب دوستان تا اینجا با پیدا کردن ادرس کلاینتی که میخوایم هکش کنیم اشنا شدیم الا من اینجارو با یک مثال واستون توضیح میدم . خوب فرض کنید میخواهین که وارد خونه ی یک نفری بشید و یک سری لوازم بردارید یا یک سری کاراشو اگاه بشید ازشون خوب قطعا باید اول ادرس خونشو داشته باشید که داریم . الا در های ویرودی همه قفل هستن چیکار کنیم . ببینید ما اینجا مییایم به طرف یه وسیله ی میدیم که یه طوری تنظیمش کردیم که هر زمان که قربانی از این وسیلمون استفاده کرد این وسیله اتومات واسه ما قفل یک درو باز کنه و .... خوب الا دقیقا به همین مبحث رسیدیم . 
---------------------------------------
اولین راه نفوذ : اولین راه و تقریبا ساده ترین راه برای نفوذ کردن به یک کلاینتی که ادرس ایپیشو داریم استفاده از ابزاری مثل sub7 هستش . میدونم الان داد همه در میاد اقا خدا بیمرزو فلانو اینا اما صبر کنید چون قراره اموزش صفر تا 100 باشه اینم گفتم ( در ضمن من هفته ی گذشته با همین ابزاری که میخوام بزارم واستون یک کلاینت زدم البته با استفاده از یک کریپتر خوب ) خوب واسه اینکه یک تنوعی تو کار باشه من خود sub7 اموزش ندادم تا لاقل با یک ابزار مشابهش هم اشنا بشیم . اما خوب اصول و قاعده ی این روش همونیه که با sub 7 میریم پس تعمیمش پای خودتون مرسی . 
من واستون از کارکردن با برنامه یک فیلم اموزشی تهیه کردم الا خیلی هم پیچیده نیست اما گفتم بزارم دیگه خوب اینم اولین اموزش جدیمون راستی کریپتر هم از اینجا بگیرید100.gif
کریپتر
راستی من نرم افزار xhack رو هم پیوست میکنم . خانوما اقایون این نرم افزارو انتی میگیرتش اما ویروسو تروجان نیستش 68.gif
-----------------------------------
یک توضیح هم بدم راجعه به اموزش فردا ............فردا یکم راجع به هک کلاینت بیشتر توضیح میدم چون یکسری دوستان پ.خ میکنند فک میکنم بین دوتا چیز فرقو متوجه نشدن که فردا میگم

Xhacker.part01.rar

Xhacker.part02.rar

Xhacker.part03.rar

XHACKER BASIC-Freeware.rar

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...