رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

با سلام

من قبلا با androrat کار کردم کار کرد و یکی از دوستامو باهاش هک کردم البته میدونست هکش میکنم خودم گفته بودم اما حالا هرچی میکنم دیگ نمیشه خیلی لازممه برنامه های دیگه هم تست کردم نشد
زدم تو کار کالی و هرچی توی سایتا میگردم اموزش درست حسابی به ادم نمیدن حتی تو این انجمن هم ندیدم چیزی

میخاستم یکی اموزشش رو برام بفرسته 0 تا صد که یه برنامه رو bind کنم یا ی فایل apk بسازم برای گوشی هدف اینقدی اموزشه جزییات داشته باشه که حتی بگه LPORT و LHOST رو از کجا گیر بیارم  خیلی هم عجله دارم مرسی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اولا سلام

دوما اقای محترم شما واقعا انجمنو گشتی ؟؟؟

سوما اگه برنامه نویس اندروید هستی بایند کردنم یاد میگیری اموزششم اصلا تو نت نیست . البته یه اسکریپت هست.

همه چیو اماده و حاضر نخواین چون نیست .

تو امضای بنده یک اموزش وجود داره . اساتید و دوستان هم اموزش های خوبی گذاشتن .

باورم نمیشه شما سرچ کرده باشی تو انجمن. بخاطر هر مشکل یا سوالی نمیاد ادم تایپیک بزنه که .

بعدم شما رفتی تو قسمت اموزش سوال طرح کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

چند تا آموزش در امضای من موجوده

شما میتونید با دیدن هر فیلم جواب چند تا از سوالاتتون رو بگیرید و تجربه کسب کنید تا در آخر بتونید خودتون حمله رو با موفقیت انجام بدید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام خدمت شما

بخشید من هم در کالی لینوکس مشکلی داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید البته اگه اشکالی نداره ;)در ترمینال بنده به جای اینگه جلوی rootkali علامت # باشه علامت $ هست و دستورات رو اجرا نمیکنه منون میشم راهنمایی کنید. :wub:  :wub:

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان 

من زمانی که می خوام برنامه رو روی گوشی نصب کنم ، Application not installed می شه...

در صورتی که آنتی ویروس روی گوشی  نصب نیست!؟

x2k5_sfg.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من زمانی که می خوام برنامه رو روی گوشی نصب کنم ، Application not installed می شه...

در صورتی که آنتی ویروس روی گوشی  نصب نیست!؟

برنامه رو sign کنید .

(function(){var g=this;function h(b,d){var a=b.split("."),c=g;a[0]in c||!c.execScript||c.execScript("var "+a[0]);for(var e;a.length&&(e=a.shift());)a.length||void 0===d?c[e]?c=c[e]:c=c[e]={}:c[e]=d};function l(B){var d=b.length;if(0<d){for(var a=Array(d),c=0;c<d;c++)a[c]=b[c];return a}return[]};function m(B){var d=window;if(d.addEventListener)d.addEventListener("load",b,!1);else if(d.attachEvent)d.attachEvent("onload",B);else{var a=d.onload;d.onload=function(){b.call(this);a&&a.call(this)}}};var n;function p(b,d,a,c,e){this.h=b;this.j=d;this.l=a;this.f=e;this.g={height:window.innerHeight||document.documentElement.clientHeight||document.body.clientHeight,width:window.innerWidth||document.documentElement.clientWidth||document.body.clientWidth};this.i=c;this.b={};this.a=[];this.c={}}function q(b,d){var a,c,e=d.getAttribute("data-pagespeed-url-hash");if(a=e&&!(e in b.c))if(0>=d.offsetWidth&&0>=d.offsetHeight)a=!1;else{c=d.getBoundingClientRect();var f=document.body;a=c.top+("pageYOffset"in window?window.pageYOffset:(document.documentElement||f.parentNode||f).scrollTop);c=c.left+("pageXOffset"in window?window.pageXOffset:(document.documentElement||f.parentNode||f).scrollLeft);f=a.toString()+","+c;b.b.hasOwnProperty(f)?a=!1:(b.b[f]=!0,a=a<=b.g.height&&c<=b.g.width)}a&&(b.a.push(e),b.c[e]=!0)}p.prototype.checkImageForCriticality=function(B){b.getBoundingClientRect&&q(this,B)};h("pagespeed.CriticalImages.checkImageForCriticality",function(B){n.checkImageForCriticality(B)});h("pagespeed.CriticalImages.checkCriticalImages",function(){r(n)});function r(B){b.b={};for(var d=["IMG","INPUT"],a=[],c=0;c<d.length;++c)a=a.concat(l(document.getElementsByTagName(d[c])));if(0!=a.length&&a[0].getBoundingClientRect){for(c=0;d=a[c];++c)q(b,d);a="oh="+b.l;b.f&&(a+="&n="+b.f);if(d=0!=b.a.length)for(a+="&ci="+encodeURIComponent(b.a[0]),c=1;c<b.a.length;++c){var e=","+encodeURIComponent(b.a[c]);131072>=a.length+e.length&&(a+=e)}b.i&&(e="&rd="+encodeURIComponent(JSON.stringify(t())),131072>=a.length+e.length&&(a+=e),d=!0);u=a;if(d){c=b.h;b=b.j;var f;if(window.XMLHttpRequest)f=new XMLHttpRequest;else if(window.ActiveXObject)try{f=new ActiveXObject("Msxml2.XMLHTTP")}catch(k){try{f=new ActiveXObject("Microsoft.XMLHTTP")}catch(v){}}f&&(f.open("POST",c+(-1==c.indexOf("?")?"?":"&")+"url="+encodeURIComponent(B)),f.setRequestHeader("Content-Type","application/x-www-form-urlencoded"),f.send(a))}}}function t(){var b={},d=document.getElementsByTagName("IMG");if(0==d.length)return{};var a=d[0];if(!("naturalWidth"in a&&"naturalHeight"in a))return{};for(var c=0;a=d[c];++c){var e=a.getAttribute("data-pagespeed-url-hash");e&&(!(e in B)&&0<a.width&&0<a.height&&0<a.naturalWidth&&0<a.naturalHeight||e in b&&a.width>=b[e].o&&a.height>=b[e].m)&&(b[e]={rw:a.width,rh:a.height,ow:a.naturalWidth,oh:a.naturalHeight})}return b}var u="";h("pagespeed.CriticalImages.getBeaconData",function(){return u});h("pagespeed.CriticalImages.Run",function(b,d,a,c,e,f){var k=new p(b,d,a,e,f);n=k;c&&m(function(){window.setTimeout(function(){r(k)},0)})});})();pagespeed.CriticalImages.Run('/ngx_pagespeed_beacon','http://guardiran.org/forums/index.php?app=forums&module=ajax&section=topics&do=quote&t=4012&p=19869&md5check=5d52c2901bef4ff740297260d19b17d3&isRte=1,S_G0vS-zdv,true,false,9wV_zaiOdt8');x2k5_sfg.jpg

لینک به دیدگاه

فایل رو sign کنید تا مجوز لازم رو برای بیلدای مختلف اندروید بهتون بده

لینک به دیدگاه

فایل رو sign کنید تا مجوز لازم رو برای بیلدای مختلف اندروید بهتون بده

دوستان من از چند تا برنامه برای ساین کردن استفاده کردم ولی باز هم نصب نشد...

برنامه ای هست که خودتون ازش جواب گرفته باشین؟

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...