رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

شکل با کالی لینوکس ماشین مجازی

pari_802
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام خدمت دوستان من لینوکس جدیدترین نسخه 2016 رو نصب کردم روی ماشین مجازی ولی متاسفانه نه پایلود میتونم بسازم نه میتونم نفوذ پیدا کنم به ویندوز 8 دستورات هم که مثل اینکه در ورژن جدید نسبت به ورژن 2015 تغییر کرده حالا از دوستان میخوام راهنمایی کنن یا اگه امکانش هست ریموت کنن چون بنده مبتدی هستم.باتشکر ایدی تلگرام :zetok

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام خدمت دوستان من لینوکس جدیدترین نسخه 2016 رو نصب کردم روی ماشین مجازی ولی متاسفانه نه پایلود میتونم بسازم نه میتونم نفوذ پیدا کنم به ویندوز 8 دستورات هم که مثل اینکه در ورژن جدید نسبت به ورژن 2015 تغییر کرده حالا از دوستان میخوام راهنمایی کنن یا اگه امکانش هست ریموت کنن چون بنده مبتدی هستم.باتشکر ایدی تلگرام :zetok

سلام خدمت شما دوست عزیز!!

من خودم هم مبتدی هستم ولی با راهنمایی که از استاید گرفنمو کلی ور رفتن با کالی برای ساخت پیلود...!!!!

متوجه شدم که برای حل این مشکلات باید کالی رو 2بوته روی سیستمتون نصب کنین تا ip ها با هم مچ بشه و بتونین  پورت هارو درست باز کنید و ارتباط رو برقرار کنین...!!!!

امیدوارم که اشتباه نکرده باشم...!!!!!

موفق باشید...!!!!

لینک به دیدگاه

منظور از دو بوته چیه؟منظورتون اینه که کنار ویندوز اصلی کالی رو نصب کنم؟بعضی از دوستان با ماشی مجازی کار میکنن به چه صورت هست

لینک به دیدگاه

منظور از دو بوته چیه؟منظورتون اینه که کنار ویندوز اصلی کالی رو نصب کنم؟بعضی از دوستان با ماشی مجازی کار میکنن به چه صورت هست

بله منظورم دقیقا همینه!!! برای راحتی کار باید کالی رو کنار ویندوزتون نصب کنید....

بله برخی از دوستان هم در ماشین مجازی موفق میشن ولی با اساتید زیادی مشورت کردم و تمام راه هارو رفتم ولی متاسفانه به این نتیجه رسیدم که 2بوته نصب کنم!!!!

لینک به دیدگاه

اگه به صورت لایو هم اجرا کنیم کالی بازم به مشکل برمیخوریم با نه؟ مثل نصب کالی در ماشین مجازی که به مشکل بر خوردیم .تشکر

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...