رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

مشکل در اجرای androrat

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

با توجه به اموزش های زیادی که در داخل این سایت و سایت های دیگه دیدم اما متاسفانه بنده همچنان در اجرای برنامه ی androrat مشکل دارم

1- طبق اموش همه مراحل از ساخت هاست و دانلود برنامه duc ، نرم افزر  androrat binder  ، ریختن فایل اندروید ساخته شده به گوشی ، باز کردن پورت مودم و کامپیوتر را درست انجام دادم اما همچنان در برقراری ارتباط مشکل دارم و وقتی چک میکنم که پورت بازه یا نه میزنه بسته حتی زنگ زدم 2020 مخابرات گفته ربطی به اینجا نداره و باید از سیستم پورتو باز کنی واقعا گیج شدم نمیدونم کجای کارم اشتباه بوده ممنون میشم کمکم کنید

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به همه دوستان

با توجه به اموزش های زیادی که در داخل این سایت و سایت های دیگه دیدم اما متاسفانه بنده همچنان در اجرای برنامه ی androrat مشکل دارم

1- طبق اموش همه مراحل از ساخت هاست و دانلود برنامه duc ، نرم افزر  androrat binder  ، ریختن فایل اندروید ساخته شده به گوشی ، باز کردن پورت مودم و کامپیوتر را درست انجام دادم اما همچنان در برقراری ارتباط مشکل دارم و وقتی چک میکنم که پورت بازه یا نه میزنه بسته حتی زنگ زدم 2020 مخابرات گفته ربطی به اینجا نداره و باید از سیستم پورتو باز کنی واقعا گیج شدم نمیدونم کجای کارم اشتباه بوده ممنون میشم کمکم کنید

سلام دوسته عزیز من چک کردم دیدم که تاپیک آموزش اندورات تو انجمن فیلتر شده میشه فایل اندرورات بیندر رو برای من ارسال کنی؟؟

با تشکر...

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان

درود

دوست عزیز نوع مودم خود را ذکر کنید

در ضمن بعد از باز کردن پورت مودم باید در فایروال هم پورت رو باز کنید و همچنان میتونید از نرم افزار های port forwarding استفاده کنید

همچنین کار نکردن اندورات میتونه دلایل زیادی داشته باشه از جمله پایین بودن سرعت اینترنت

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام دوسته عزیز من چک کردم دیدم که تاپیک آموزش اندورات تو انجمن فیلتر شده میشه فایل اندرورات بیندر رو برای من ارسال کنی؟؟

با تشکر...

درود

اول اینکه لطفا در تاپیک پاسخ های بی ربط به موضوع تاپیک یا سوال فرد ندید و برای اینجور درخواست ها می توانید به طور خصوصی به فرد پیام دهید

و در جواب مشکل شما فقط یک آموزش ف.یلتره و در انجمن چند آموزش و ورژن ها دیگه نرم افزار وجود داره بگردید به نتیجه میرسید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

همه پورت هارو با توجه به اموزش باز کردم

1- مودمم tplink هستش و از طریق تب ادونس ست اپ و تب nat پورت رو وارد کردم

2- از طریق فایروال و با اضافه کردن new rule پورت رو اضافه کردم

3-فایروال ویندوز و انتی ویروسو اف کردم

واقعا این مشکل حل بشه بعد از 1 هفته تلاش دیگه راحت میشم انصافا با دانش خوبتون کمکم کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

چذا اسپم بیهوده میدید منتظر باشید صد در صد یکی جوابتونو میده

شما اگه از سایت ها برای متوجه شدن اینکه پورت ها باز هستن استفاده میکنید باید بگم که اون سایت ها در بیشتر مواقع کار نمیکنن

اگه اندرورات کار نمیکنه ممکنه مشکلتون از جای دیگه باشه برای مثال سرعت اینترنتتون کم باشه و به این هم توجه کنید که برنامه حتما باید در گوشی باز باشه تا کارکنه

یا حق

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام . من تازه با برنامه اندرورات آَشنا شدم. طبق آموزشی که توی سایت بود تمام مراحل رو رفتم. firewall رو هم خاموش کردم. open port رو هم انجام دادم. مودمم d-link 2740u هست. دو تا مشکل دارم:

1. جدیدا فایل apk روی گوشی نصب میشه اما توی اجرا مشکل داره. نمیدونم چرا اینطوری شده. 

2. توی برنامه اصلا گوشی رو نشون نمیده. همون server که باز میشه چیزی رو نشون نمیده.

خواهش میکنم کمکم کنید. به این برنامه نیاز دارم

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...