رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

اجرای رات

اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان گل من طبق اموزش کارهارو انجام دادم فقط از داخل مودم پرت نساختم از داخل ویندوز همون 8899ساختم برنامه ساختم برای دوستم فرستادم اون نصب کرد منم طبق اموزش پورت وارد کردم دیگه هیچی نیاورد چکار کنم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ../

در حقیقت اشتباه شما در همان باز نکردن پورت روی مودمتان بود !

مودم شما مثل یک هاست عمل میکنه !

و اطلاعاتی رو که میگیره برای شما به نمایش در میاره

فرض کن رات یه نوع فرستندس و Builder رات گیرنده هست و اطلاعات رو از روی مودم شما میگیره

یا حـ ـق ../

لینک به دیدگاه

درود ../

در حقیقت اشتباه شما در همان باز نکردن پورت روی مودمتان بود !

مودم شما مثل یک هاست عمل میکنه !

و اطلاعاتی رو که میگیره برای شما به نمایش در میاره

فرض کن رات یه نوع فرستندس و Builder رات گیرنده هست و اطلاعات رو از روی مودم شما میگیره

یا حـ ـق ../

سلام مجدد یعنی من الان فقط پورت روی مودم باز کنم حله بعد چجوری پیام ها یا مخاطبین نگاه کنم بنظر شما با اندرورات برم یا درویدجک

لینک به دیدگاه

دوستان سلام ما مردیم از بس تلاش کردیم نشد ایندفعه با droidjack امتحان کردم نشد روی مودم پورت باز کردم dns ساخنم نشد مشکل از کجاست بعد داخل برنامه dus ای پی ادرس من با cmd که نشون میده فرق میکنه من پورت رو با ای پی cmd درست کردم

لینک به دیدگاه

درود

پست های اسپم شما رو پاک کردم در صورت تکرار برخورد میکنیم

دوست عزیز نوع برخورد و ادبیات خودتون رو هم اصلاح کنید

در صورت مطرح کردن سوال شما باید صبور باشید تا عزیزان پاسخ گوی شما باشند

وقتی از Rat استفاده میکنید مشکلات زیادی ممکنه بر سر راه شما قرار بگیره این مشکلات 2 قسمت کلی تقسیم میشوند

قسمت اول مشکل از سمت سیستم شما میتونه باشه که باید موارد زیر را برسی کنید :

دقت کنید در مراحل اجرا و نصب فایروال و آنتی ویروس شما بسته باشد

مطما بودن از باز بودن Port مورد نظر به شما پیشنهاد میدم از سایت زیر قسمت  Port Forwarding Tester استفاده کنید

http://www.yougetsignal.com/

امکان داره آنتی ویروس شما به فایل های اجرایی قبل از Extract یا نصب آسیب برسونه..

و مشکلاتی از این قبیل...

اگر تمام مراحل مربوط به خودتون رو برای ساخت فایل نهایی به درستی انجام دادید امکان داره طرف مقابل شما از فایروال یا آنتی ویروس قوی و آپدیت شده ای 

استفاده کنه که اجازه ی اجرا رو به  بد افزار نده اکثر این Rat  ها و بد افزار هایی که پابلیک میشوند بعد از مدت خیلی کوتاهی قابل شناسایی میشوند پس

انتظار زیادی از بد افزارهای پابلیک شده نداشته باشید/ که این ها مربوط به قسمت دوم مشکلاتی که بالا عرض کردم میتونه باشه.

تاپیک قفل

یا حق.

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...