discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
zahrabi

دارک کامت - مرحله اخر

پست های پیشنهاد شده

سلام 

من با دارک کامت  ورژن 5.3.1 کار م یکنم  - سرور رو ساختم - روی ماشین مجازی وی ام ویر و ویرچوال باکس  که تست م یکنم  کانکت میشم ولی توی شبکه خودم و خارج از شبکه خودم نمی تونم دسترسی بگیرم و هیچ عکس العملی سرورم نشون نمیده  - 

1- در noip انجام دادم - 

2- پورت رو باز کردم  - هم روی فایروال و هم روی مودم  - تست از سایت هم هم گرفته که باز هست 

3- اینترنتم روهم هم bridge هم pppoe تست کردم  جواب نداد 

بسیار اموزش های مختلف دارک رو دیدم - تمام پست های مربوط به دارک رو خوندم - از افراد مختلف پرسیدم - ولی متاسفانه هیچ کس نمی دونه چرا  - 

ممنون میشم اگر کسی بتونه کمک کنه 

با تشکر از همه دوستان  

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود

بله حرف شما درسته

این یکی از باگ های دارک کامنت و بعضی از Rat ها هست ولی نگران نباشید اگر روی یک سیستم دیگه یعنی سیستم قربانی تست کنید دسترسی می ده ولی روی Local یا vm لوکالی کانکت نمی شه (البته منظور زمانی هست که Ip valid یا no-ip می دید مثل همین مشکل شما ,اگر 127.0.0.1 بدید که مشکلی نداره) .

لینک به ارسال

سلام 

تو دارک کامت  127.0.0.1 گذاشتم جواب نداد  

راه حل بعدی  لطفا  

با تشکر از همه دوستان  

شاید من منظور شما رو درست متوجه نشدن - من توی دارک کامت  127.0.0.1 دادم - پورت هم باز هست  -  ولی  کار نکرد  

لینک به ارسال

اگه 127.0.0.1 دادید پس نباید مشکلی داشته باشید. اگر مشکلی باشه بخاطر اینه که یا تو قسمت ساخت Rat و دادن ip و port اشتباه کردید یا درست Listening نکردید یا Firewall شما مشکل ایجاد کرده.

ضمنا شما اصلآ نیازی به Port Forwarding ندارید ولی گقتید که از no-ip استفاده کردید برای همین من اون جواب رو دادم و اون مال زمانی هست که از Ip Valid استفاده کنید نه Invalid  .

ضمنا تیک UPNP رو در قسمت Listening رو هم چک کنید که زده باشید.

اگر همه این رو رعایت کنید مشکلی نداره.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری