discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

با عرض سلام و خسته نباشید به همه اساتید بزرگوار

میدونستم این جا جاش نیست که این سوالو بپرسم ولی گفتم بیشتر چیزایی که بلدم از گارد ایران بلدم گفتم این یه موردم از اساتید و دوستان سوال کنم.

من یه تبلت چینی دارم وقتی روشنش میکنم روی ارم شرکتش می ایسته میخواستم نحوه فلش زدنششو از شما اساتید یاد بگیرم با تشکر .مدل تبلت (ground touch g449) (فایل فلششم دارم)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود ../

قبل از بالا اومدن آرم شرکت ، کلید های پاور و دکمه وسط گوشی و ولم آپ رو بگیرید (در صورتی که جواب نداد همین عمل رو برعکس انجام بدید )

برو روی گزینه Resete phone or Tablet بروید و کلید پاور رو بزنید و تایید کنید

در صورت عدم موفقیت یک رام نصب کنید ! !! 

یا حـ ـق ../ ../ ../

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، NetDeF گفته است :

درود ../

قبل از بالا اومدن آرم شرکت ، کلید های پاور و دکمه وسط گوشی و ولم آپ رو بگیرید (در صورتی که جواب نداد همین عمل رو برعکس انجام بدید )

برو روی گزینه Resete phone or Tablet بروید و کلید پاور رو بزنید و تایید کنید

در صورت عدم موفقیت یک رام نصب کنید ! !! 

یا حـ ـق ../ ../ ../

با عرض سلام و تشکر از شما این کار رو قبل انجام دادم و الان هم که شما گفتید دوباره انجام دادم میخواستم بپرسم چجوری و با چه برنامه ای روش رام نصب کنم؟

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، hmidbloch گفته است :

با عرض سلام و تشکر از شما این کار رو قبل انجام دادم و الان هم که شما گفتید دوباره انجام دادم میخواستم بپرسم چجوری و با چه برنامه ای روش رام نصب کنم؟

دوست من

نقل قول

1 گوشی را به Downloading ببرید. برای این کار ابتدا گوشی را خاموش کنید. سپس کلید کاهش صدا (-Volume) + کلید Home + Power را همزمان بگیرید.

Flash Tools Program

Flash Tools Program

2 بعد از مشاهده تصویر فوق کلید افزایش صدا (+Volume) را بزنید تا به صفحه Downloading بروید.

Flash Tools Program

Flash Tools Program

3 نرم افزار Odin.exe را اجرا کنید.

4 کابل USB را متصل کنید و منتظر باشید خانه اول ID:COM آبی شود.

Flash Tools Program

5 هیچ چیزی را تغییر ندهید : یعنی بخش Option گزینه Auto Reboot و F. Reset Time تیک دار و Re-Partion و سایر گزینه ها تیک نداشته باشد.

6حال روی کلید AP کلیک کنید و تک فایل رام خود با پسوند tar .md5. را انتخاب کنید.(باید رام را قبلا از Zip خارج کنید) مدتی صبر کنید فایل بارگذاری شود.

7 حال روی دکمه START بزنید. تا تصویر زیر بعد از مدتی مشاهده شود.

Flash Tools Program

8 صبر کنید تا پردازش 100 درصد شود. و عبارت PASS دیده شود.

Flash Tools Program

Flash Tools Program

9 بعد از اتمام Optimazing App در گوشی، دستگاه روشن خواهد شد و کابل را جدا کنید.

Flash Tools Program

10 اکنون کار تقریبا تمام است و گوشی شما آماده استفاده با نسخه جدید می باشد.

اما در صورتی که گوشی بالا نیامد (Boot Loop) و همینطور اگر ورژن اندروید قبلی و فعلی شما متفاوت است بهتر است مراحل 11 تا 13 را نیز انجام دهید و گوشی را ریست کنید تا مشکل نرم افزاری نیز پیش نیاید. در این مرحله همه چیز از گوشی حذف خواهد شد پس حتما بک آپ تهیه کنید.

11 گوشی را به Recovery ببرید. برای این کار ابتدا گوشی را خاموش کنید. سپس کلید  افزایش صدا (+Volume) + کلید Home + Power را همزمان بگیرید. بعد از مشاهده آرم سامسونگ فقط کلید Power را رها کنید. بعد از مشاهده صفحه زیر بقیه کلید ها را نیز رها کنید.

Flash Tools Program

Flash Tools Program

12 با استفاده از کلید صدا پایین آمده و Wipe Data/ Factory Reset را با زدن کلید Power انتخاب کنید. در مرحله بعدی نیز Yes, Delete All user Data را انتخاب کنید.

Flash Tools Program

13 در همان محیط ریکاوری گزینه اول یعنی Reboot را بزنید تا گوشی مجددا راه اندازی شود.

از رام جدید خود لذت ببرید.

منبع

لینک به ارسال
در در 1395/12/03, 19:54:01، NetDeF گفته است :

دوست من

منبع

باز هم ببخشید ولی متاسفانه تبلتم اصن به حالت downloading نمیره و نمی دونم چرا دکمه ولوم- و پاور رو نگه می دارم (دکمه هوم نداره مث هواوی نرم افزاریه) ولی چیزی نمیاد ببخشد زیاد سوال میکنم

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، hmidbloch گفته است :

باز هم ببخشید ولی متاسفانه تبلتم اصن به حالت downloading نمیره و نمی دونم چرا دکمه ولوم- و پاور رو نگه می دارم (دکمه هوم نداره مث هواوی نرم افزاریه) ولی چیزی نمیاد ببخشد زیاد سوال میکنم

نه خواهش میکنم ♥

بگردین دنبال روش بردن به حالت دانلودینگ تبلت خودتون

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، NetDeF گفته است :

نه خواهش میکنم ♥

بگردین دنبال روش بردن به حالت دانلودینگ تبلت خودتون

قبل از اینکه اینجوری بشه فقط دکمه ولوم یا کم کردن صدا رو به علاوه پاور  نگه می داشتم می اومد الان نمیاد  

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری