discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

با نگاه اول می گویید این نقاب یک هکر است اما دقیقا چه معنی میده و تاریخچه اش از کجاست؟

موضوع برمیگرده به 400 سال پیش  که شخصی به نام گای فاوکس برعلیه سیاست های مفسد و شیطانی انگلیس شورش میکند و در نهایت  دستگیر و اعدام میشود. انگلیس ها روز اعدام این فرد را روز مبارزه با تروریسم خواندند و در سالگرد این روز نمایش اعدام گای فاوکس را اجرا میکردند که در این نمایش این نقاب معروف به صورت نمادین بر چهره گای فاوکس قرار می گرفت ، از این رو این نقاب نماد مخالفت با استبداد و استعمار به شمار می آمد و تقریبا میشه گفت ضد انگلیس و آمریکا و ضد اسرائیل است.

تا چند سالی هم استفاده از این نقاب در انگلس ممنوع بود. بعد از آن فیلم هایی ساخته شد که افرادی که خواهان تغییر و اعتراض اند از این نقاب استفاده میکنند.

hacker

در سال 2003 گروه هکر های ناشناس شکل گرفت که از این ماسک استفاده میکردند که خواستار آزادی اطلاعات در اینترنت اند و در سال 2011 در جنبش تسخیر وال استریت در کنار مردم با این ماسک حضور یافتند. این گروه که آرم زیر هم از نشانه های بارزشان است بدون هیچ سلسله مراتب خاصی در کنار یکدیگر و بصورت مخفی حظور پیدا میکنند.


 

منبع = 

http://mrprogrammer.net/درباره-ماسک-هکر-ها-نقاب-anonymous/

738

این گروه فعالیت های گسترده ای دارند و بیشتر مخالف اسرائیل و آمریکا و انگلیس اند و به سایت های این کشور ها حملات زیای را انجام میدهند ، اما امنیت در فضای اینترنت نیست و جاسوسی سازمان های آمریکا و … همچنان ادامه دارد .

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری