discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
naser290

لطفا کمکم کنید

پست های پیشنهاد شده

ا عرض سلام بنده چند وقت پیش داشتم با یک اسم مخفی توی لاین گشت و گذار می کردم که...تو قسمتی که مردم زیادی لایک می کنن و آدم به اکانتشون دسترسی داره.....انتخاب می کردم و چت می کردم با یکی چت می کردم که از شهر های غربی کشور بود....بعد چند دقیقه دیدم که اسم منو گفت، البته نه بصورت واضح ولی واقعا تعجب کردم نمیدونم شاید اون اسم رو همینجوری گفته و غیره بعد که کلا تکذیب کرد گفت من کی گفتم.....، از اونجایی که من این شمارم و این اکانتم رو هیچکس ندادم و دوستانی هم اصلا ندارم. شک کردم نکنه طرف آشنا باشه، ولی اصلا و اصلا به هیچکس ندادم مگه دو سه نفر که اصلا قیافه شون به این کارها نمیخوره، اعصابم خورد شد که شاید کسی منو میپاد، البته خوب خودمم توهم هک زیاد زدم تو زندگیم.. و ترسیدم که طرف اطلاعاتمو دزدیده باشه..ولی ممکنه طرف واقعا از شهر دیگه ای بوده باشه و منو چه میدونم هک کرده باشه،? چون من اینو ترجیح میدم به کسی که آشنا باشه و از امورات خصوصی من باخبر شه، البته بگم من دختر نیستم که کسی واسه بدست آوردنم تور پهن کنه... و گفتم که خودم اون طرف هارو انتخاب می کردم و چت می کردم....و ....غیره، اگه میشه کمک کنید و بگید، امکان داره یک آشنایی یک آیدی ای بسازه میون اونهمه آدم منتظر بمونه من برم باهاش چت کنم?????
یا اینکه اون طرف مقابل تو آن لحظه منو هک کرده و اسمم رو پیدا کرده? سوم اینه که آیا واقعا راحتهوبا دونستن شماره یک نفر براحتی تو گوشیش نفوذ کرد و کار رو تموم کرد و هر کاری میکنه رو کنترل کرد?
من مهم اینه که من خودم اون چت هارو انتخاب می کردم و حرف میزدم پیامی نیومد بهم و غیره...... واقعا هم نمیدونم نشانه های هک اصلا چیه? یعنی کسی با دونستن شمارم میتونه بدونه کی میرم کی میام کدوم گروه ها میرم. و برام تله هم میسازه که با کی چت جنم?

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

لاین هنوز کار میکنه؟;)

.

.

.

شوخی کردم...

درسته لاین یه باگ داره ولی اینجوری که شما تعریف کردی هک نمیشه ...

خیالت راحت باشه حدسی گفته و به نظر من اگه خیلی مشکوکی دلیت اکانت کن...

موفق باشی:)

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز یه راه سادشو میگم برات

من یه زمانی پنل اس ام اس اختصاصی زده بودم براخودم نوشته بودم که با مودم 3جی ارسال میکرد

من 25 کیک شماره داشتم با اسم و ادرس و عیره از کل ایران

اینارو با یه برنامه اضافه کردم تو لیستم بعد یه مدت که تلگرام و لاینشو فعال کردم

همه رو میدیدم با شمارش هرکی میومد پیوی اسمو فامیلشو بهش میگفتم اکه شاخ میشد

کذشت دیکه که وقتی اسمبلی یاد میگرفتم زدم هارمو پروندم همشون رفتم (البته بازم .....)

شاید اینطوری شدی

لینک به ارسال

سلام ممنون، ولی متوجه نشدم اون چیزی رو که گفتین شما کل لاین ایران رو میدیدین? بالخره هک هم بشم لااقل از طرف غریبه بشم نه اینکه آشنا، و اینو هم بگم واقعا وسواس شدید فکری عذاب آوری دچار شدم.....بالاخره تورو خدا آرومم کنید چند روزه پاهام میلرزه و اعصابم داغونه حالت گریه میاد

لینک به ارسال

بابا این چه حرفیه

عزیز یکاری کن برو تو قسمت Privacy اون لاین لامصبتو رمزدار کن هکم شی طرف رمزتو نمیدونه

نگو که اینم اموزش بدم تو رو خدا

Passcode Lock:

قرار دادن رمز روی برنامه لاین
Receive Friend Requests:

افراد شما را نمیتونن از زیر پست دیگران اد کنند با برداشتن تیک این قسمت

لینک به ارسال

خدا از بررگی کمتون نکنه واقعا یکم راحتم کردین خدا هر چی بخواین بده بهتون میدونین من چون قدیما تو این فاز بودم البته مطالعه همیشه ترس هک داشتم و الان هم همیشه جلو دوربینم چسب میزنم و البته آدم توهمی ای هم هستم یه لحطه امروز فکرم به هک دوربین هم رفت و اینکه. نکنه چند ثانیه  بخاطر عکس گرفتن چسب رو برداشته بودم، بدزده تصویر رو و غیره.....البته عکس هارو قبل اون چت گرفته بودم

لینک به ارسال

تورو خدا میشه راحب هک دوربین هم نظری بگین!?چون اون روز واقعا چسب بود روش فقط شاید قبل چت با اون چند ساعت قبل دو سه ثانیه عکس گرفتم

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری