ts icon
سرور تیم اسپیک گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام دوست عزیز

با اینکه حس میکنم یجورایی پست تبلیغاتی هست اما دوس دارم جواب بدم. بذارید متنی که کپی کردید اینجا رو با چند چیز دیگه مقایسه کنم:

این همه موضوعات آموزشی برای یاد گرفتن توی هر انجمن و درس و دانشگاهی ریخته بعد نفری که داره با انگیزه میاد اینو یاد بگیره، ابزار لازم رو میدن دستش تا باهاش کار کنه، کسی که وبسایت میاره بالا میتونی به سریع ترین راه ممکن امنیت خودشو تست کنه، کسی که میخواد نفوذ ذو درک کنه سعی میکنه هر چه سریعتر اونو حس کنه ...

اگر کالی یا پروت یا بک ترک یا هر چیز دیگه ای وجود داره واسه اینه که شخص توی هر فیلدی که خواست کار کنه، ابزار لازم دستش باشه و بتونی اونا رو لمس کنه. با تئوری کسی رانندگی یاد نمیگیره. باید ماشین رو بدی دستش تا یاد بگیره. 

کالی هم یه سیستم عامل محبوب و مورد استفاده س. آموزش هاش زیاده و کاربر زودتر یاد میگیره. ایرادی بهش وارد نیست. با یه اسکریپت کالی رو زیر سوال نبرید.

موفق و موید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام من یکی از تازه کار هام که میخواستم کالی رو یاد بگیرم ولی به این مطلب برخوردم گفتم اینجا هم بزارم ببینم نظرتون چیه ممنون از اینکه راهنمایی کردید

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، sinaramezanzade گفته است :

با سلام من یکی از تازه کار هام که میخواستم کالی رو یاد بگیرم ولی به این مطلب برخوردم گفتم اینجا هم بزارم ببینم نظرتون چیه ممنون از اینکه راهنمایی کردید

دوست عزیز همه میدونن که پیچ رو باید پیپوند تا بیرون بیاد. حالا با هر ابزاری. مثل اینکه طرف اومده میگه نباید از چهارسو برای پیچوندن پیچ استفاده کنید. بیاید انبردست ما رو استفاده کنید. دلیل نمیشه اصلا. هر جور راحت تری یاد بگیری ، همون روش رو برو

موفق و موید

لینک به ارسال

با سلام خدمت تمامی دوستان

من نمیخواستم پست بذارم ولی دیدم خالی از لطف بنده نباشه بهتره

چند تا نکته رو مطرح میکنم و بنده اصلا لینوکس کار خوبی نیستم و نمیخوام به کسی توهین کرده باشم اما باید جواب بعضی ها رو داد (با شما نیستم کار بر عزیز)

1- توی مطلبی که برای شروع کار با گنو/لینوکس گذاشتم، گفتم توزیع‌های مهملی مثل کالی، بلک آرچ و… رو نصب نکنید و از یه توزیع معقول استفاده کنید،‌ مثل اوبونتو، مینت و…

توی این متن طرف باید بهش بگم که دوست عزیز شما هنوز نمیدونی ارچ چیه اونوقت میگید مهمل کسی که بخواد گنو رو از بیس یاد بگیره نباید بره سمت ابونتو ومینت دوست عزیز برا یاد گرفتن گنو باید باید ارچ نصب کنی تا بتونی از بیس لینوکسو یاد بگیری مگه کشگه ارچ

2- یکی از دلایل اینه که کسی تصمیم نمی‌گیره هکر بشه! آره خیلی کیف می‌ده نفوذ به همه چیز و کنترل چیزای مختلف، ولی کسی که این کارا رو می‌کنه، کسیه که خیلی علاقه داره به سیستم‌های مختلف، حسابی اونا رو می‌شناسه و می‌فهمه اگه فلان کار رو بکنه، فلان اتفاق میوفته که نتیجش دسترسی به اطلاعات فلان چیز یا کنترل فلان چیزه!

مگه کشکه خالس که هرکی از راه رسید هکر شه نه داداش به این اسونیا هم نیس عزیز دل برادر از قدیم گفتن مرغی که انجیر میخوره نوکش درسته درسته نه کج

3- شما برای هکر شدن باید خوره‌ی اون زمینه باشید، حالا اگه کسی خوره کامپیوتر نیست و میاد سمت گنو/لینوکس و اصلا گنو/لینوکس بلد نیست، چطوری می‌خواد با ابزاری که نمی‌شناسش کار کنه؟ پس همیشه اولین توصیه اینه که اول گنو/لینوکس یاد بگیرید، و وقتی گنو/لینوکس یاد بگیرید،‌ خود به خود می‌فهمید که “چرا کالی نه!”.

داداش وات ده فاز هی میگی گنو لینوکس فهمیدیم شما اسم اصلی لینوکسو بلدی مگه هکر شدن به خورس ! نه داداش شما احتمالا چیزی زدی

بفرض مثال توی نیروگاه در بخش تاسیسات من دوستی دارم که با دستگاری دستگاه اونو به کار میندازه نه با سیستم مگه به این عمل هک کردن نمیکید

(اولین توصیه اینه که اول گنو/لینوکس یاد بگیرید، و وقتی گنو/لینوکس یاد بگیرید،‌ خود به خود می‌فهمید که “چرا کالی نه!”.)خخخخ

در ضمن خدای گنو هم باشی من اگه توی برنامه help نذارم تو نمیتونی باهاش کار کنی اینقدر دستور من میزنی اخر سر خود من میگه بابا بکش بیرون ازم من نمیتونم بخونمش (ساقی کی بودی تو)

4- حالا همه اینا جدا از اینه که فرض کنید شما امروز یه بانک رو هک کردید، پول دزیدید، آیا به بعدش هم فکر می‌کنید؟ شب‌هایی که نمی‌تونید بخوابید؟ ترسی که با صدای زنگ تلفن به جونتون میوفته؟ با صدای زنگ در خونه چقدر می‌ترسید؟ که نکنه پلیس باشه؟

یه مثل هس میگه (باشینا گًلاّ بیلر )حتما پیش اومده که میگی

اخه یکی بهت نیس بگه داداش کشتی منو تو! مگه اونی که بانک میزنه ابله تشریف داره که به فکر پلیس نباشه در ضمن این پولا خیلی خوب خوردن دارن چون تو بچه هستی و از وضعیتی که توش هستیم خبر نداری دادا

5- کالی توزیع بدیه چون خیلی استاندارد ها رو رعایت نمی‌کنه! به عنوان مثال شما فقط یک کاربر ریشه دارید.

داداچ تو که گنو کاری چرا دیکه این حرفو میزنی بخدا خیلی خوب میشه برات اگه ساقیتو عوض کنی (حرفت چرتو پرته)

6- کالی بده چون توش شما چیزی یاد نمی‌گیری، یسری اسکریپت آماده به شما می‌ده که هیچ ارزشی بهت اضافه نمی‌کنه،‌ در واقع اگه به شما یه دکمه بدن بگن اینو بزن ناسا هک می‌شه! شما هکر نیستی!

داداش اول برو ببین این شخص کیه که الان من 11سالی هس میشناسمش و همیشه از بک ترک تا کالی روسیستمش نصبه

Ben Wilson “g0tmi1k”

اره کالی بده راس میکی پس حداقل ابونتو مینت خوبه اره ؟

خدایش خود من توی میت ابزار هارو نصب میکنم برا استفادم اما دادچ اگه کسی بتونه مثل شما گنو کار باشه و بتونه برا خودش اسگیوال مپ بنویسه

مالتگو بنویسه و بتونه وایرشارگ بنویسه دیگه نیازی به کالی نداره یا هک کردن ناسا خود ناسا با شاتل میاد استخدامش میکنه داداچ کی بودی تو

7- توی آرچ یه چیز خوب اگه داشته باشیم همینه، کسی که میاد سراغ آرچ با جستجو، ویکی‌خوندن و… مشکلی نداره و نبایدم داشته باشه، برای همین اگه اسکریپتم بهش بدی بازم نمی‌ره سراغش!

کلام اخر داداش این حرفت با اول نوشتت نمیخونه اونجا گفتی ارچ مهمل تشریف داره اونوقت الان داری ازش تعریف میکنی (راستی ساقیتو به منم معرفی کنی بد نمیشه مرسی اه)

در سایه حق

لینک به ارسال

من نمیدونم این بحثا چیه چرا خودتونو کنترل نمیکنید دختر بچه که نیستید ایشون اومده یه مطلب گذاشته همه ریختین سرش توهین و بی احترامی ، ساقیت کیه و نمیدونم داداچ کی بودی تو مسخره بازیا چیه خیلی اروم با حوصله توضیح بدید مشکلش بر طرف شه حالا اینکه بگی ساقیت کیه چی میزنی تو نمیدونی ارچ چیه فلان چیه این که نشد راهنمایی و بحث 

بی احترامی نکنید که هر کی چیزیو نمیدونه با حوصله و درست حسابی بهش توضیح میدن تا متوجه شه نه توهین که

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.