discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام.

من دو روزی هست که ubuntu 17.10 رو بر روی oracle virtual box نصب کردم ولی وای فایمو نمیشناسه و پیدا نمیکنه و میخوام از خود سیستم عامل لینوکس به وای فای های اطراف متصل شم نه از ویندوز 10 .

و اینکه در حالت live وای فایمو میخونه ولی در virtual box پیدا نمیکنه ؟!؟؟!!

میخواستم بدونم چیکار کنم واقعا بهش احتیاج دارم ؟؟؟؟؟؟؟

یک راه هم تست کردم که ارشیو compat wireless بود ولی موقع کد make مشکل پیش میاد ارور در عکس?.

لطفا کمک کمک !!!؟؟؟؟؟؟؟؟

ممنون.

20180111_154959.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز

موضوع رو بررسی میکنم. ضمنا توی متن خطاها میبینم که نوشته Operation not permitted یعنی اینکه مجوز اجرای دستور در دسترس نیست. قبل از دستورهاتون عباتر sudo رو وارد کنید تا دستور بعنوان administrator و بدون محدودیت اجرا بشه. 

موفق باشید

لینک به ارسال
در 1 دقیقه قبل، mownten گفته است :

سلام دوست عزیز

موضوع رو بررسی میکنم. ضمنا توی متن خطاها میبینم که نوشته Operation not permitted یعنی اینکه مجوز اجرای دستور در دسترس نیست. قبل از دستورهاتون عباتر sudo رو وارد کنید تا دستور بعنوان administrator و بدون محدودیت اجرا بشه. 

موفق باشید

سلام ممنون.

اگه با sudo امتحان کردم بازهم ارور داد باید چیکار کنم ؟؟ اصلا این راهی که دارم میرم درسته برایه این کاره من چون من تویه یک فیلم دیدم این کارو ؟؟؟؟

ممنون ?

لینک به ارسال

با sudo اگر هیچ اتفاقی نیفته اقلا با چیزی در خصوص permission و مجوز مواجه نمیشید. این موضوع میتونه ناشی از تداخل استفاده از interface ها بین ویندوز و virtualbox باشه. شما محض احتیاط سعی کنید توی ویندوز از وای فای استفاده نکنید و استفاده اون رو بسپرید به virtual box.

اگر باز هم نتیجه نگرفتی بیا مطرح کن. منتظر نتیجه هستم.

موفق باشی

لینک به ارسال
در 7 ساعت قبل، mownten گفته است :

با sudo اگر هیچ اتفاقی نیفته اقلا با چیزی در خصوص permission و مجوز مواجه نمیشید. این موضوع میتونه ناشی از تداخل استفاده از interface ها بین ویندوز و virtualbox باشه. شما محض احتیاط سعی کنید توی ویندوز از وای فای استفاده نکنید و استفاده اون رو بسپرید به virtual box.

اگر باز هم نتیجه نگرفتی بیا مطرح کن. منتظر نتیجه هستم.

موفق باشی

سلام.

همه ی کارهایی که گفتین رو امروز امتحان میکنم فقط یک چیزی اینکه من اصلا در virtual box وای فای ندارم که بخوام به اینترنت وصل شم منظورتون از این که تویه ویندوز از وای فای استفاده نکنم چی هست ؟

ممنون.

لینک به ارسال

زمانی که این اسکریپت compact wireless نوشته شده بعضی از دستورات هسته اوبونتو وجود داشتن و الان تو نسخه جدید این دستور ها حذف شدند ، پس این فایلو حذف کنید چون کار نمیکنه .

وای فای رو مجازی ساز نمیخونه ، یه قسمتی از هارد رو اختصاص بدید به اوبونتو و به صورت دوال بوت نصب کنید ( کنار ویندوز) 

لینک به ارسال
در 14 ساعت قبل، Mr.Python گفته است :

زمانی که این اسکریپت compact wireless نوشته شده بعضی از دستورات هسته اوبونتو وجود داشتن و الان تو نسخه جدید این دستور ها حذف شدند ، پس این فایلو حذف کنید چون کار نمیکنه .

وای فای رو مجازی ساز نمیخونه ، یه قسمتی از هارد رو اختصاص بدید به اوبونتو و به صورت دوال بوت نصب کنید ( کنار ویندوز) 

سلام.ممنون.

اتفاقا ubuntu رو رویه فلش نصب کردم و مشکلی نداشتم. مهم انجام کار من بود.و سرعتش با اینکه رویه فلشه عالیه تره حتی از virtual box با اینکه فلشم USB 2.0 هست.

لینک به ارسال
در 9 ساعت قبل، Yasinshahabadi70 گفته است :

سلام.ممنون.

اتفاقا ubuntu رو رویه فلش نصب کردم و مشکلی نداشتم. مهم انجام کار من بود.و سرعتش با اینکه رویه فلشه عالیه تره حتی از virtual box با اینکه فلشم USB 2.0 هست.

خب من مگه گفتم رو فلش مشکلی ایجاد میکنه گفتم ؟

فلش ربطی به مجازی ساز نداره !! فلشم یه حافظست مثل هارد و سی دی و ..

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری