discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
mr.x1382

چگونه domin های سایت هارو بدست بیاوریم؟

پست های پیشنهاد شده

در 11 ساعت قبل، mr.x1382 گفته است :

چگونه domin های سایت هارو بدست بیاوریم؟

کسی میتونه کمک کنه 

من تازه شروع کردم و یه راهنمای قوی میخوام   

ممنون 

یعنی چی دامین های سایت ها رو چطور به دست بیارم؟

میخوای ساب دامین های یک سایت رو به دست بیاری  یا سایت های روی یک سرور ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز امیدوارم که خوب و سرحال باشی ...

یک توضیح کوچک درباره Domain بدهم: دامین  در معنی لغوی به معنی دامنه است دامنه ممکن است یک شبکه لن باشد یا یک محیط باشد که بصورت دامنه بیان شده باشد .

پس دامنه یک محیط است که ما میتوانیم  با اعمال بعضی از کارها و دستورات در ان در یک محدوده مشخص اقدام به انجام کارهای روزمره کنیم.حال این چه ربطی به این موضوع دارد ربطش در این است که هنگامی ما یک سایت را ایجاد میکنیم دارای یک محدوده مشخص و تعیین شده هستیم پس محدوده ما میتواند ویژگی  های سخت افزاری باشد و یا نرم افزاری و هرچیزی که در کار ما تعریف شده باشد.بگذریم...

پس ما فهمیدیم یک دامنه که در یک رنج ممکن است تعریف شده باشد که  شامل ip addressing  و Domain ها که بصورت کارکترتعریف میشوند هستند پس ما باید برای بدست اوردن اطلاعات دامین یا نشانه گذاری ها میتوانیم از موتور های جستجویا search engine استفاده کنیم که همه ی موتور های جستجو شامل ان نمیشوند که در واقع بیشترین استفاده در بدست اوردن اطلاعات درباره تارگت به google  برمیگردد که این بزرگی و کارامدی گوگل را اثبات میکند و روش دیگر استفاده از برنامه های کراس پلتفرم Cross platform مانند maltego  و dnsmap و البته برای بدست اوردن اطلاعات درباره یک پروتکل از ابزار  nmap استفاده میکنیم که بیشترین کارایی در بدست اوردن اطلاعات قربانی دارد و ممکن است صدها ابزار  برای پروسه جمع اوری اطلاعات تولید شده باشد 

امید وارم فهمیده باشی سعی کردم ساده و کوتاه بیان کنم :)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری