پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

چندروزیه دارم سعی میکنم یه wordpress  روی سرور 2012 بیارم بالا و xampp  رو نصب کردم و با easy installer وردپرس رو نصب کردم!

توی سرور وقتی توی مرورگرم 127.0.0.1 رو میزنم میاد بالا مشکلی نداره!

ولی وقتی از خونمون میخام بیارم بالا خیلی داغون میشه و قالبش میریزه بهم و عکساشم نمیاد و...

سرعتشم که بسیییییار داغون!

به نظرتون مشکل کجاست؟

خیلی توی گوگل سرچ کردم ولی به نتیجه نرسیدم!

خاهشا کمکم کنید

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

اول سوال رو کامل بنویسید تا متوجه بشیم مشکل کجاست.

الان هم روی سرور و هم روی سیستم xampp نصب هست و وقتی روی سرور وردپرس نصب میکنید درسته و وقتی رو سیستم نصب میکنید خراب میشه؟

یکسری نکات هم هست که باید رعایت بشه.

اول روی سرور گش مرورگر رو پاک کنید و دوباره تست کنید احتمالا روی سرور هم همینجوری باشه.

دوم لاگ های xampp رو چک کنید ببینید اروری دریافت میکنید برای apache و یا Mysql

سوال رو کامل بنویسید که چه مشکلی هست تا سریعتر به پاسخ برسین.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

اولا تشکر میکنم از شما بابت اینکه وقت گذاشتید برا بنده!

دما :

بنده روی VPS برنامه Xampp نصب کردم. بعد با easy installer یه سایت وردپرس نصب کردم روی VPS  خودم.

همه چی اوکیه وقتی توی VPS مرورگرمو باز میکنم و 127.0.0.1 میرنم! همه چی درسته و سرجاش!

راستی پورت رو باز کردم روی فایروال .

نخیر روی سیستم شخصیم دیگه Xampp نصب نیست!

ولی........

وقتی ادرس آی پی VPS   رو روی سیستم خودم ( توی VPS  نه آ ) توی موزیلا میزنم قالب به ریخته است و عکسام نمیاره!

و مشکل دیگه چیه ؟ اونم اینه که وقتی روی لینکاش کلیک میکنم یهو توی صفحه بهد که میخاد وا کنه لینک رو ادرس اون صفحه میشه :

127.0.0.1/wp-login

یعنی کلا ادرس سایت یهو عوض میشه!

حالا خاستم بدونم راه و روش دیگه برای راه اندازی وردپرس روی VPS 2012 R2 هست یا خیر؟

لینک به ارسال

سلام.

خوب حالا شرایط برای پاسخ بهتر شد.

یک چند نکته هست که باید رعایت بشه و احتمالا از همین موارد هم هست.

1-چون وردپرس روی لوکال هاست اجرا شده حتما باید xampp فعال باشه و به محض غیرفعال شدن سایت هم از کار میفته.

2-لاگ های xampp رو برای apache و Mysql چک کنید که با اروری مواجه شدید یا نه.

3-بهتره به جای xampp از wamp استفاده بشه چرا که هم کار باهاش راحت تره هم کارایی بالاتری داره.

خوب این موارد رو چک کنید اگر مشکلی بود بگین.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام علیکم

دوست عزیز این که صفحات خراب لود میشن و لینک ها هم خرابه 2 دلیل داره اولیش اینه که خوده vps windows اگه رمش پایین باشه سرعتش هم خیلی پایینه و دومیش که دلیل اصلی خرابی سایت شما هم هست اینه که هنگام نصب شما با استفاده از url هه 127.0.0.1 وردپرس رو نصب کردید بنابرین از این prefix  برای آدرس دهی و ... و استفاده می کنه و وقتی شما با سیستم خونتون درخواست ارسال می کنید مدت زمان زیادی طول میکشه چون این ادرس ها ( مثلا 127.0.0.1/wp-content/themes/mytheme/style.css )در سیستم شما وجود ندارن و به همین دلیل صفحات درست لود نمی شن راه حلش هم این هست که در پنل مدیریت وردپرس به قسمت تنظیمات برید و آدرس سایت رو از چیزی که هست ( مثلا 127.0.0.1/mywpsite ) به ( yourserverip/mywpsite ) به آدرس آی پی vps تغییر بدید

موفق باشید 😊

لینک به ارسال