discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
Electric

مشکل رم

پست های پیشنهاد شده

=_=in The Name Of God =_=

دوستان من وقتی کالی لینوکس رو اجرا میکنم روی شبیه ساز Vmware یکم کند هست یعنی ترمینال باز میکنم یکم طول میکشه باز شه یعنی زیاد طول میکشه

وقتی مثلا بخوام توش بنویسم ping یا اصلا یه متنی رو طول میکشه !

مشکل هم از هم هست رفتم vmware و کالی لینوکس 32 بیت هم گرفتم باز یکم بهتر شده ولی بازم مشکل هست

کسی میدونه چطوری رفع کنم مشکلو؟ رمم 4 هست میخوام 100% روی vmware باشه نمیخوام جدا از ویندوز نصب کنم روی فلش

اگه روشی دارید بگید چون خیلی به کار من و دوستانی که این مشکل رم رو دارن میاد.

thanks Electric.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام به شما دوست عزیز

برای افزایش سرعت و عملکرد vmware چند راه و عملکرد ساده وجود داره که برات مینویسم و امیدوارم کارت راه بیفته 

1. در داخل رابط مدیریت برنامت وقتی بوت شد ابزار های اجرایی (VMware Tools) رو از قسمت VM دانلود و نصب کن ، میتونی با ابزار هاش رزولوشن ، گرافیک ، سینک پلاگین و ... رو کنترل و اضافه کنی که بهت تو افزایش سرعت برنامت کمک میکنه 

2. دیسک های سیستمتو defrag کن نسخه لینوکس برنامه های انجام اینکار رو هم با یک سرچ دستت میاد

3. از قسمت تنظیمات برنامه ، افکت های حرکتی و موشن رو کمتر کن بخشش رو یادم نیست که پرفرمنس بود یا ن ! کامل اما میتونی پیداش کنی و روی حداقل بزاری اینجوری میتونی 4 گیگ رم دستگاهت ( که خیلی پایینه ) رو از فشارش کم کنی و سرعت برنامه رو افزایش بدی

4. یک حرکت راحت تر هم وجود داره ، استفاده از برنامه VMware vRealize برای افزایش سرعت برنامت که اختصاصی واسه همین کار ساخته شده :mellow: (پیشنهادی)

امیدوارم نتیجه خوبی بگیری  

موفق باشی

لینک به ارسال
در 11 ساعت قبل، An0int3d گفته است :

سلام به شما دوست عزیز

برای افزایش سرعت و عملکرد vmware چند راه و عملکرد ساده وجود داره که برات مینویسم و امیدوارم کارت راه بیفته 

1. در داخل رابط مدیریت برنامت وقتی بوت شد ابزار های اجرایی (VMware Tools) رو از قسمت VM دانلود و نصب کن ، میتونی با ابزار هاش رزولوشن ، گرافیک ، سینک پلاگین و ... رو کنترل و اضافه کنی که بهت تو افزایش سرعت برنامت کمک میکنه 

2. دیسک های سیستمتو defrag کن نسخه لینوکس برنامه های انجام اینکار رو هم با یک سرچ دستت میاد

3. از قسمت تنظیمات برنامه ، افکت های حرکتی و موشن رو کمتر کن بخشش رو یادم نیست که پرفرمنس بود یا ن ! کامل اما میتونی پیداش کنی و روی حداقل بزاری اینجوری میتونی 4 گیگ رم دستگاهت ( که خیلی پایینه ) رو از فشارش کم کنی و سرعت برنامه رو افزایش بدی

4. یک حرکت راحت تر هم وجود داره ، استفاده از برنامه VMware vRealize برای افزایش سرعت برنامت که اختصاصی واسه همین کار ساخته شده :mellow: (پیشنهادی)

امیدوارم نتیجه خوبی بگیری  

موفق باشی

خیلی ممنون از پیشنهاد شما عزیز اما وقتی روی VM میزنم بخش  Install Vmware Tools برام فعال نیست یعنی وقتی روش میزنم هیچی نمیشه کمرنگ هست میدونی که چی میگم؟ فعال نیست که بزنم روش نصب کنه اگه راهی براش بلدی ممنون میشم بگی

لینک به ارسال
در 33 دقیقه قبل، Electric گفته است :

خیلی ممنون از پیشنهاد شما عزیز اما وقتی روی VM میزنم بخش  Install Vmware Tools برام فعال نیست یعنی وقتی روش میزنم هیچی نمیشه کمرنگ هست میدونی که چی میگم؟ فعال نیست که بزنم روش نصب کنه اگه راهی براش بلدی ممنون میشم بگی

به طور جداگانه از سایت های مختلف تولز رو دانلود کن و از منوی روت رو برنامه بارگزاری کن ، یا به طور خلاصه روش نصب رو دور بزن 

اگر باز هم موفق نشدی بگو برات فیلم میگیرم از نصب روی دیتای اصلی برنامت

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری