رفتن به مطلب

دستگیری عامل برداشت غیرمجاز 290 میلیونی


Mehran_FLash
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی از دستگیری فردی كه از طریق اینترنت اقدام به سرقت 290 میلیون ریال از حساب بانکی دوست خود کرده بود ، خبر داد. 

پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا : سرهنگ " کوره بلاغی" رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت : در پی شكایت یکی از شهروندان مبنی بر اینكه فرد یا افراد ناشناسی مبلغ 290 میلیون ریال را از حساب او سرقت کرده اند ، بررسی موضوع در دستور كار ماموران این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی اولیه مشخص شد؛ فرد یا افرادی با در اختیار داشتن اطلاعات و رمز های عبور ،مبالغی را طی چندین مرحله از حساب بانکی وی برداشت کرده است. سرهنگ "کوره بلاغی " در ادامه تصریح کرد: با بکارگیری روش های فنی و شگردهای خاص پلیسی ، متهم شناسایی که از دوستان شاکی بود طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر این پلیس منتقل شد.

وی تصریح کرد: متهم در بازجویی های بعمل آمده به بزه انتسابی معترف که پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل بعدی تحویل مقامات قضائی شد.
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان به عموم شهروندان توصیه کرد : به منظور پیشگیری از چنین جرائمی فعال سازی سیستم پیامکی کارت های بانکی یک راهکار خوب در جهت اطلاع از گردش های مالی حساب است تا به محض وقوع هرگونه برداشت غیرمجاز و نامتعارف به عابر بانک مراجعه و رمزهای اول و دوم کارت تغییر داده شود.

 

 

منبع: 

 پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شرکت گاردایران

پردازشگران ایمن داده ي آدلان

شماره ثبت: 9438

شبکه های اجتماعی

 

نمادها

logo.aspx?id=56084&Code=ybjZVyBlXag5cNRv logo-samandehi

×
×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

فعالیت شما در این انجمن به منزله تایید قوانین انجمن میباشد! شرایط استفاده