رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

ارسال های توصیه شده

در این تاپیک اموزش Static Routing استاتیک روتینگ در شبکه های سیسکو رو به شما اموزش میدم.

اموزشهارو بصورت تصویری و مرحله به مرحله با توضیحات و با توجه به سناریو براتون قرار میدم.

کلیه سناریو Cisco Static Routing رو توسط packet Tracer طراحی می کنم اگر عمری باقی باشه سعی میکنم توسط GNS3 هم سناریو هارو پیاده سازی کنم و تا حدودی هم به مبحث Troubleshooting می پردازم.

در بخش های بعدی دینامیک روتینگ Dynamic Routing رو هم در تاپیک های بعدی براتون کامل طراحی می کنم و اموزشهاشو قرار میدم.

موفق باشین

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما علاقه مندان به مباحث روتینگ سیسکو ( Cisco Routing )

با اولین بخش از آموزش تصویری Static Routing استاتیک روتینگ سیسکو Cisco در خدمتتون هستم .

در این آموزش تصویری مباحثی رو که بشما آموزش میدم :

1- طریقه ورود به محیط Privilage Mode

2- کانفیک گردن اینترفیسهای Fast Ethernet روتر ( Router Interface  Fast Ethernet Configuration )

3- کانفیگ کردن اینترفیسهای سریال ( Router Interface  Serian Configuration )

4- کانفیگ و تنظیم Clock Rate بر روی Serial Port DCE

,...

دوستانی که مبتدی و تازه کار هستند و در دوره های CCNA و مباحث روتینگ در سیسکو شرکت دارند سعی کنند این آموزش رو دنبال کنند ه بسیار براشون مفید خواهد بود و با Command های

CLI Router Cisco آشنا میشن .

پسورد فایل :   guardiran.org

Static Routing PART_1.part1.rar

Static Routing PART_1.part2.rar

Static Routing PART_1.part3.rar

لینک به دیدگاه

با بخش دوم از آموزش تصویری Static Routing در آموزش روتینگ روتر سیسکو در خدمت شما هستم .

در این فیلم آموزشی شمارو با نحوه آدرس دهی به هر کدام از PC ها در پروژه و همینطور Default Gateway آشنا می کنم .

پسورد فایل :    guardiran.org

Static Routing PART_2.part1.rar

Static Routing PART_2.part2.rar

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...