رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

کمک در آموزشGNS3

ارسال های توصیه شده

سلام به همه اساتید خوب گارد ایران

خواهشا کمک کنین که کاربا gns3 چطوره ؟ خیلی سخته؟ راحته ؟ چطوری باید باهاش کار کنم ؟ در انچمنای دیگه هم پرسیدم فقط گفتن نرم افزار طراحی شبکه هست و اصلا توضیح دیگه هم ندادن و لینک دانلودو دادن بمن و اگر زحمتی نیست یه توضیحی بدین بدردم بخوره اصلا هم باهاش کار نکردم دانلوش کردم اما اصلا کار نمیکنه و یا کرکش باید بشه ؟ اگر میخواین جواب بدین یخرده همچین کاربر پسند باشه

شرمنده اگر سوالم مبتدیه اما گیر کردم سرکارش

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون عزیز شما لطف دارین و اصلا مشکلی نداره سوالتون چه مبتدی باشه و چه تخصصی و موضوعی که قابل تحسین هست تمرکز شما بر روی یادگیری هست .

خوب ببینید همونطور که می دونید نرم افزار GNS3 یک ابزار طراحی شبکه هست مثل Packet Tracer البته با قابلیتهایی فراتر و همچنین محیطی واقعی تر و نزدیک به محیط کار واقعی

یعنی همونطور که شما در محیط واقعی زمانی که پشت رک باشید و می تونید بر روی روتر سیسکو کانفیگ رو انجام بدین و OS روتر رو بهش بشناسونید همون کار رو می تونید با این ابزار

انجام بدین .

سوال شما دوست عزیز خیلی کلی هست و بای ریز تر بشین تا چه موضوعی مد نظرتون هست اما فقط اگر جهت آشنایی میخواهید بدونید باید عرض کنم توضیحات بالا ک عرض کردم رو +

این موضوع کنید که شما برای کار با این ابزار ابتدا باید با مباحث سیسکو آشنا باشین و بدونین که چی به چیه وگرنه مسلما براتون سخت خواهد بود .

من در آموزشهای تصویری سیسکو سعی کردم مباحث رو کامل کنم و بصورت سناریو سیسکو و پروژه های روتینگ سیسکو و...  پیش برم البته خودتون هم میدونید نیازمند زمان بسیاری هست

تا آموزشها رو براتون قرار بدم و هرچند اگر با نتورک پلاس آشنایی داشته باشین بعدش می تونید سیسو و مباحث CCNA رو دنبال کنید و لطف نید بفرمایید ه شما در چه سطحی هستی تا

من کاملتر راهنماییتون کنم و یک سره نرم سراغ مباحث روتینگ OSPF , EIGRP ,.... بعدش بگید که نمیدونم و بقولی تو ذوقتون بخوره اما تا جاییکه بتونم راهنماییتون می کنم .

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...