رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

درخواست اکسپلویت برای پلاگین ها وردپرس

ارسال های توصیه شده

سلام دوست عزیز برا این پلاگینا اکسپلویت ارائه شده/.از تو سایت injector میتونید پیدا کنید/.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوست عزیز برا این پلاگینا اکسپلویت ارائه شده/.از تو سایت injector میتونید پیدا کنید/.

توی exploit-db اینو پیدا کردم:

https://www.exploit-db.com/exploits/10256/

ولی نمی دونم چه طور ازش استفاده بکنم

لینک به دیدگاه

خیر من این پلاگین ها رو شخصا برسی نکردم  بعد از اینکه مطرح کردید  طبق برسی و جستجویی که داشتم اکسپلویتی یا باگی از این 2 پلاگین که منجر به نفوذ بشه ثبت نشده ..

لینک به دیدگاه

لطفا آدرس سایت رو بدید.

خیر من این پلاگین ها رو شخصا برسی نکردم  بعد از اینکه مطرح کردید  طبق برسی و جستجویی که داشتم اکسپلویتی یا باگی از این 2 پلاگین که منجر به نفوذ بشه ثبت نشده ..

این اکسپلویت بالایی که گذاشتم جواب نمی ده؟

ا

لینک به دیدگاه

http://1337day.com/

بنظر من این سایت خیلی بهتر از exploit-db هستش/.

درصد خطرش رو هم کنار اکسپلویت مینویسه/.

مدیر عزیز هم درست میگن 2 تا اکسپلویت داده که هیچکدوم دسترسی نمیدن بهت/./.ریسکش پایینه.//.

لینک به دیدگاه

لطفا این تاپیک رو بیشتر از این ادامه ندید 

اکسپلویتی رو که دوستان خدمت شما ارایه دادند و اکسپلویتهایی که پابلیک شدن از این پلاگین ها منجر به هیچگونه نفوذی نمیشن 

اکسپلویت مد نظر شما هم حتی دارای security risk low هم نیست که یک زره امیدوار کننده بشه بهش نگاه کرد یه چیزی پایین تر از low هستش

در اخر هم باید عرض کنم که این اکسپلویت در سال 2009 ثبت شده و بسیار قدیمی هستش ..

موفق باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...