رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

هک ویندوز

ارسال های توصیه شده

روی صفحه کامپیوترم  یک صفحه اندازه موبایل ظاهر شد که داشت تماس می گرفت . جریان چیه؟.سرعت کامپیوترم خیلی پایین اومده.درضمن از جستجوگر شودان زیاد استفاده می کنم.بخاطر شودان نکبت نیست؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 51 دقیقه قبل، 46300 گفته است :

روی صفحه کامپیوترم  یک صفحه اندازه موبایل ظاهر شد که داشت تماس می گرفت . جریان چیه؟.سرعت کامپیوترم خیلی پایین اومده.درضمن از جستجوگر شودان زیاد استفاده می کنم.بخاطر شودان نکبت نیست؟

از ابزار های مانیتورینگ برای تحلیل تعاملات استفاده کن 

هک شده باشی وقتی انلاین باشی ارسال و دریافت دیتا های نا خواسته به مقصد مشکوک رو میبینی

به عنوان مثال میتونی از wireshark استفاده کنی ، اموزش کار باهاش هم تو انجمن هست

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، 46300 گفته است :

CMD باز کن به عنوان Run as admin و بعد بنویس netstat -bon که برات نشون میده اتصالات رو

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، EvilEye گفته است :

CMD باز کن به عنوان Run as admin و بعد بنویس netstat -bon که برات نشون میده اتصالات رو

حالا کی گفته اتصال دائم یا محسوس وجود داره پسر خوب ؟ هدف تحلیل ریز بخش های یک یا چند بازه زمانیه کوتاه تا بلنده

لینک به دیدگاه

در در 22 تیر 1399 در 19:17، R3DN4X314 گفته است :

حالا کی گفته اتصال دائم یا محسوس وجود داره پسر خوب ؟ هدف تحلیل ریز بخش های یک یا چند بازه زمانیه کوتاه تا بلنده

والله خیلی وقت هست که ازین کارا نکردم تخصص اصلی من الان برنامه نویسی هست و دارم تکمیلش میکنم و بعد برم سراغ رمزنگاری اگه بذارن کارشناسی بگیرم البته...

لینک به دیدگاه

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...