discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
King_Sue

هک بازی

پست های پیشنهاد شده

سلام، دوستان اینجا کسی هست بتونه در زمینه هک بازی کمک کنه یا راه ارتباطی از شخص متخصص این کار در اختیارم قرار بده؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 8 دقیقه قبل، King_Sue گفته است :

سلام، دوستان اینجا کسی هست بتونه در زمینه هک بازی کمک کنه یا راه ارتباطی از شخص متخصص این کار در اختیارم قرار بده؟؟

سلام دوست عزیز

شما اسم بازی رو ذکر کنید و بگید میخوای دقیقا چه قسمتی از بازی رو هک کنید محدودیت های بازی مثلا فلان محدودیت رو دور بزنید مثلا خرید اسلحه  یا میخواید به سرور بازی نفوذ کنید 

به هر حال اطلاعات دقیقی از مسیرتون بدید تا بتونیم بهتون کمک کنیم.

لینک به ارسال

ممنون بابت راهنمایی، اسم بازی پرسیتی هست. یک بازی ایرانیه و کاری که مدنظرم هست گویا نیاز به نفوذ در سرور بازی داره.. درواقع میخوام به رمز یک اکانت کاربری دست پیدا کنم..

لینک به ارسال
در 10 ساعت قبل، nnje گفته است :

سلام دوست عزیز

شما اسم بازی رو ذکر کنید و بگید میخوای دقیقا چه قسمتی از بازی رو هک کنید محدودیت های بازی مثلا فلان محدودیت رو دور بزنید مثلا خرید اسلحه  یا میخواید به سرور بازی نفوذ کنید 

به هر حال اطلاعات دقیقی از مسیرتون بدید تا بتونیم بهتون کمک کنیم.

ممنون بابت راهنمایی، اسم بازی پرسیتی هست. یک بازی ایرانیه و کاری که مدنظرم هست گویا نیاز به نفوذ در سرور بازی داره.. درواقع میخوام به رمز یک اکانت کاربری دست پیدا کنم..

لینک به ارسال
در در 17 مرداد 1399 در 11:43، King_Sue گفته است :

دوستان ممنون میشم اگر بابت این قضیه کمکی بکنید یا حداقل با توجه توضیحات اگر امکان انجام دادن چنین کاری ممکن نیست بهم بگین

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری