discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

MSACMS

با سلام خدمت تمام دوستان و مدیران عزیز سایت گاردایران 

در این تاپیک برای شما یک خدماتی رو می خواهم ارائه بدهم

نام خدمات  msacms هست که سه cms : 

1.wordpress

2.drupal

3.joomla

رو بالا اوردم تا بتوانید به صورت رایگان با cms ها کار کنید و اسیب پذیری و باگ اختصاصی پیدا کنید ، در پوسته ها و پلاگین ها و ....

این خدمات مثل یک ازمایشگاه می مونه که مثلا :

شما میای روی یکی از cms های دلخواه تست اسیب پذیری انجام می دهید و روی پلاگین های ورژن دلخواه و پوسته دلخواه و ...

و مثلا یه کسی که خیلی بلد نیست میاد و کار با cms رو یاد میگیره .

و هر دوستی اگر خواست درخواست می دهد و یه cms به صورت دلخواه با ورژن دلخواه برای اون نصب می شود (برای یک هفته )

ادرس خدمات MSACMS :

msa-city.ir

: username or password  

یوزرنیم و پسورد cms ها : guardiran

اما زمانی که شما یک cms رو انتخاب می کنید یه یوزر و پسورد می خواد که خیلی قوی هست و فقط یک بار باید بزنید .(برای امنیت بالا این کار انجام شده که هر فردی نتواند استفاده کند )

برای دریافت یوزرنیم و پسورد به صورت خصوصی در سرور discord گاردایران و یا در قسمت پیام رسانی گاردایران به من پیام دهید . (این کار برای این است که متوجه باشیم چه کسانی از خدمات استفاده میکنند . )

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نکات  مهم زمان استفاده از سایت :

۱- پسورد و یوزر cms ها همیشه guardiran هست و نباید تعویض گردد .

۲- هر روز cms ها چک می شود .

۳- هر ۳ روز یک بار در صورت لزوم cms ها ریست می شوند .

۴- فقط تا ۳ فایل و حداکثر ۱۰ مگابایت می تونید اپلود کنید .

۵- برای دریافت رمز عبور حتما باید در انجمن گاردایران ثبت نام کنید .

۶- اگر یک زمان خواستید برای مثال ببینید که می توان در این اپلودر شل اپلود کرد یا نه به جای شل از یک فایل php استفاده کنید .

۷- هیچ زمان شل اپلود نکنید ، چون اکانت شما به صورت خودکار بن می شود و دیگر قابل برگشت نیست (به دلیل شناسایی فایروال )

۸- هیچ زمان به سایت حملات ddos نزنید چون موفق نمی شوید . 

۹ - این cms به صورت مداوم بروز می شود . 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

امنیت سرور :

DDOS

در حملات دیداس به شبکه خود دیتاسنتر وارد عمل می شود و آنتی دیداس را فعال می کند در حملات
دیداس به سایت ها بخاطر مانیتورینگ لحظه ای که سرور دارد سریعا دسترسی به ایران محدود می شود تا حملات خنثی شود .

Firewall

سرور دارای فایروال است .

Shell

سرور دارای انتی شل است و به علاوه فایروال مانع اجرا و استفاده از شل می شود .

Backup

سایت روزانه بک اپ گیری می شود .

امنیت سایت

سعی کردم روی امنیت سایت کار کنم و سایتی با خدمات خوب و البته امنیت بالا ارائه بدهم و در آینده امنیت بالا تر رفته و سایت بهبود می بخشد. 

گزارش باگ : 

اگر دوستی با باگی در خود سایت مواجه شد و یا دوست داشت مورد امنیتی رو در رابطه با خود سایت گزارش بدهد به صورت خصوصی به من گزارش بده تا رفع بشود . 

CMS مورد نظر : 

اگر دوستی cms خواست تا براش نصب کنم به من پیام خصوصی بدهد . 

اطلاعات شامل : 

نوع cms

ورژن مورد نظر

لینک دانلود 

قوانین تاپیک : 

هر سوال داشتید در بخش سوال و جواب ها ، در غیر این صورت پاسخ داده نمی شود . 

انتقادات و پیشنهادات خودتون رو به صورت خصوصی به من ارسال کنید . 

مشکلات و خطا ها رو به صورت خصوصی ارسال کنید . 

-------------                 -------------           -------------

تایید شده توسط مدیران بخش ‌:  R3DN4X314 و proxy 

-------------                -------------           ------------

ورژن 1.0.0 رونمایی می کند :

msa-city.ir

این خدمات به صورت کامل متعلق به انجمن تیم امنیتی گاردایران بوده و هر گونه کپی برداری ، اسیب رساندن به خدمات و ... تخلف محسوب می شود و پیگرد قانونی دارد  .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.