discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
Micheal

مشکل در استفاده از پکیج آموزشی سریال دار

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتتون بخیر باشه.من از موسسه آموزشی حرف آخر چند عدد DVD خریدم و پشت پک ها یه سریال نامبر داره و نوشته که فقط بر روی یک کامپیوتر فعال میشه.خب حالا من فعالشون کردم ولی حالا میخوام این فیلم ها رو روی لپ تاپم ببینم.فکر میکنم با نرم افزار یاقوت سرخ قفل شدن و نمیتونم روی لپ تاپم ببینم که واقعا این موضوع خیلی اذیتم میکنه.میخواستم بدونم کسی راه حلی یا روشی چیزی میدونه این موضوع رو حل کنه.خیلی خیلی ممنونتون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راحت ترین راه حلش اینه   که همزمان که داری فیلم رو میبینی   ازش با استفاده از نرم افزارهای ضبط تصاویر ، فیلمبرداری و رکورد کنی 

به این راحتی نمیشه این مدل سریال نامبرها رو کرک  کرد . به نظرم  راحت ترین و معقول ترین کار اینه 

موفق باشید 

لینک به ارسال
در 2 ساعت قبل، shahroukh گفته است :

راحت ترین راه حلش اینه   که همزمان که داری فیلم رو میبینی   ازش با استفاده از نرم افزارهای ضبط تصاویر ، فیلمبرداری و رکورد کنی 

به این راحتی نمیشه این مدل سریال نامبرها رو کرک  کرد . به نظرم  راحت ترین و معقول ترین کار اینه 

موفق باشید 

خیلی ممنون از پاسخ گوییتون.ولی وقتی من یک برنامه دیگه ای رو اجرا میکنم بلافاصله همه برنامه ها بسته میشن.و مینویسه برنامه های دیگه رو ببنید و کلا باید از اول فیلم رو بالا بیارم.برای همین کسی میتونه کمکم کنه.

لینک به ارسال
در 31 دقیقه قبل، MR.MSA گفته است :

با چی رکورد می کنید ؟‌

با نرم افزار شاید ایراد بگیره با دکمه امتحان کنید . 

مشکل اینکه یه پلیر اختصاصی داره که فقط با پلیر خودش میتونم فیلم ها رو ببینم و اگر هم هر نرم افزار دیگه ای باز کنم کلا همه برنامه ها بسته میشن.واقعا نمیدونم چیکار کنم.

Untitfed.png

Untitled.png

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، mmj-sys گفته است :

با گوشی ازش فیلم بگیر  کیفیتش میاد پایین ام راه دیگهای وجود نداره

نه اینطوری که خیلی صداش میاد پایین و اینکه حرف ممکنه زده شه صدا بیوفته تو فیلم.واقعا هیچ کسی راهی چیزی بلد نیست؟؟

میگم اگر CPU کامپیوترم رو در بیارم بزارمش روی کامپیوتر دیگه چی؟اون موقع اجرا میشه؟؟

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.