رفتن به مطلب
انجمن تیم امنیتی گارد ایران

چالش مومو

tarac
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

با سلام وخسته نباشید خدمت انجمن گارد ایران 

وممبران گرامی

این چالش مومو که چن وقتی هست داغ شده وهمه رو درگیر خودش کرده رو که میدونید می خواستم بدونم راهی هست که شما با ترفند هایی که میزنید ای پی یا حالا چیزی که بشه اونارو تهدید کرد رو بدست اورد وبه جایه اینکه اونا مارو تهدید کنن  ما اونارو تهدید کنیم

اگه میشه یه کمکی کنید در این رابطه خدا رو شکر هم که کار بلد زیاد هست

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

متاسفانه تو کشور ما مردم ناآگاه زیاد شده ولی خیلی تعجب میکنم که چرا دنبال این نیستن چیزی یاد بگیرن..

من امروز خیلی از پیامارو تو سطح نت میدیدم و واثعا متاسف شدم از این سطح اگاهی و توهمی که اکثر مردم دچارش شدن..

کسی صرفا با تلفن زدن به کسی دیگه ، هک نمیکنه چیزیو ..

از طریق sniff ، شنود شبکه ، بریک کردن پروتکل ها ، شناسایی اسیب پذیری تو سطح شبکه میتونیم اطلاعات مردمو بدزدیم ، رایج ترینش که البته کار تکنیکی ای هم هست استفاده از پروتکل ss7 مخابراته .. چیزی که شما عملا هر کاری که با سیم کارتتون انجام میشه از طریق اون میشه اطلاعات رو ضبط و مشاهده کرد.. که کار اسونی نیست و تجهیزات و روابط خودشو میطلبه..

و به شکل عادی نمیشه با زنگ زدن به یکی هکش کرد! 

این وسط یه چیزی هست به اسم مهندسی اجتماعی ، چیزی که مرتبا داره اسیب میزنه به کاربران سطح اینترنت..

میان کاربرو گول میزنن (به هزاران هزار روش مختلف) که ازشون اطلاعات کسب کنن ، نقاط ضعفشونو بفهمن ، در نهایت از تمام این اطلاعات سو استفاده کنن و شخص رو تهدید کنن..

اون کسی که میاد به اسم مومو یا هرچیز دیگه ای با شما ارتباط برقرار میکنه ، یه ادم مریض و باهوشه! میدونه چجوری از نقطه ضعف مردم استفاده کنه...

خب اگه منو شما بدونیم که نباید هر چیزیو در اختیار مردم بذاریم ، نباید با هر کسی اختلاط کنیم ، نباید شماره تلفنمونو در اختیار کسی قرار بدیم ، حواسون به نرم افزار هایی که نصب میکنیم باشه ، رو گوشی انتی ویروس خوب و اپدیت شده نصب کنیم ، اونوقت این بساطا هم خیلی زود جمع میشه..

من خودم خبر هایی شنیدم از اینکه نوجوون 12 ساله اگه اشتباه نکنم بخاطر این مسئله خودکشی کرده.. اشکال کار کجاست ؟ من نه روانشناسم نه سخنران نه از همه بیشتر میفهمم.. ولی خیلی واضحه و روشنه که باید همه مردم چه کوچیک چه بزرگ دنبال اگاهی باشن .. سطح سوادشونو ببرن بالا.. اگه کوچیکن بزرگترا کمکشون کنن ، اگه بزرگن که عقلشون میرسه..

مشکلات روحی روانی خودشونو بشناسن برن سراغ درمانش.. 

افسردگی الان شده جزو الزامات زندگی مردم 

تقصیر خودشونه 

وقتی تلگرامو باز میکنی و انبوهی از پیام ها با این مضون که : ( ای وای فلان شماره با پیش شماره فلان زنگ زد اگه بهشون زنگ بزنید هک میشید اینا هکرای ماهرین که میکشنتون و ........ تو همه جا این پیامو پخش کنید تا مردم اگاه بشن!)  

چی بگم

اگه این دوستان بجای اینکه بشینن دو تا مطلب بخونن و یچیزی یاد بگیرن دیگه خودشون میتونن از خودشون دفاع کنن میتونن نادید بگیرن و به زندگیشون برسن میتونن برنامه های گوشی رو 

جوری کنترل کنن که بچه 10 11 سالشون به هر چیزی دسترسی نداشته باشه.

ولی ، من خودمو میگم ،نمیگم مردم که به کسی برنخوره، از سر بیکاری و نااکاهی و بعضا (کمبود) میام از اینجوری پیاما رد و بدل میکنم و میذارم این موضوع همینجوری کش پیدا کنه و اون دوست هکرمون هم به ریش منو شما بخنده....

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری
 اشتراک گذاری

انجمن تیم امنیتی گارد ایران

تیم امنیتی گارد ایران یک گروه مستقل است که قوانین آن با خط مشی جمهوری اسلامی ایران مغایرت ندارد. تیم امنیتی گارد ایران از سال 1393 فعالیت خود را آغاز کرد و هدف این تیم تامین امنیت سایت ها و سرورهای ایرانی است. تیم ما همیشه برای دفاع از مرزهای سایبری سرزمین عزیزمان ایران آماده است.

شبکه های اجتماعی

• اضافه کردن...