discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان 

من یک سوال داشتم در این رابطه

که اون عکس پیام هایی که گذاشتید برای چی هست؟؟ و کلا کی اون پیام رو به شما داده؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در ۱ ساعت قبل، Sajy1384 گفته است :

سلام

خوبه که همه چیز رو فهمیدید، اما من پیشنهادم استفاده از آواست هستش

شما دیگه لازم هم نیست سفت گوشی رو بچسبید تا بهش نفوذ نشه (فقط دقت کنید که دارید چکار می کنید، تو این دوره زمونه علاقه به علوم هک و امنیت زیاد شده و متاسفانه همه یه هکر را به چشم آدم بدی می بینند و این خودش میتونه رو کسی که تازه می خواد شروع کنه تاثیر بزاره و با خودش بگه که منم باید خلافکار بشم...)

با توجه به حرف های شما مشکلی نیست و احتمالا یه خاطره بد از این موضوع باشه شده احساس کنید که همیشه تحت نظر هستید.

سایت ها و پیامرسان هایی که فیلتر می شود، پلیس فتا مسئولیتی در قبال آن ندارد، پس تلگرام مهد کلاه برداری و اسکمری هستش و اگر خریدی از اونجا می کنین یا هر کار دیگه ای محکم کلاهتون رو بچسبید تا سرتون کلاه نره!!

در مورد اینستاگرام هم تقاضا ها خیلی بالاست، روزانه هزاران درخواست هست که خیلی هاشون چرته! ولی بالاخره رسیدگی میشه؛ البته اگه بالاخره فیلترش نکنن.

موفق باشید🌹

ممنونم بابت وقتی که گذاشتید حله پس اواست از مالوربیت بهتره اوکی 😄🖐️

لینک به ارسال

ببخشید دوباره پست میفرستم بالایی رو حذف کنید

در 13 ساعت قبل، Sajy1384 گفته است :

اولا که فتا اصلا تو تلگرام فعالیتی نداره!

اول یک نکته بگم که فتا در تلگرام فعالیت میکنه!

نکته دوم که خیلی مهمه  

دوست عزیز من درست متنتون رو نخوندم (چون حرفتون صحتی نداره حداقل برای من) 

اما فکر کنم منظورتون این بوده که این پیام رو فتا داده و یا هر کسه دیگه اما نکته اینجاس:

489923761_Screenshot_------_org.telegram.messenger.jpg.d122e4e8360e078f31e60fb80513bcb9.thumb.jpeg.1e73da47595dd69fb38eb89b0df514fc.jpeg

این پیام خیلی غلط املایی داره و از طرفی رسمی نوشته نشده!

میشه لطفا در این باره توضیح بدید؟؟

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، MR.MSA گفته است :

با سلام خدمت دوستان 

من یک سوال داشتم در این رابطه

که اون عکس پیام هایی که گذاشتید برای چی هست؟؟ و کلا کی اون پیام رو به شما داده؟

اون پیامو من با اکانت فیک به دختری از شهرمون پیام دادم و عکسم رو بهش دادم ولی بلاکم کرد بعد چند روز بعد به یه دختره گفتم شاتم کن این دختره عکس منو اونجا دبده اسکرین گرفته و داده بیرون بعد یه پسره منو باشگاه دبد گفت این تویی پلیس فتا ازت شکایت کردن و رفبق من اونجا کار میکنه اگه میخوای کارتو راه بندازه ای دی تلگرامشو سرچ کن من سرچ کردم اصلا نبود بعد بهم گفت خوب تو ای دی بده من بهش بگم بهت پیام بده منم دادم این شخص اومد پیام داد بهم. ولی فکر کنم سره کاری باشه ولی حرف هایی که راجع به عکس فرستادن بهم گفت کاملا درست بود تعجب میکنم از کجا فهمیده و اصلا کیه

لینک به ارسال
در 3 دقیقه قبل، MR.MSA گفته است :

ببخشید دوباره پست میفرستم بالایی رو حذف کنید

اول یک نکته بگم که فتا در تلگرام فعالیت میکنه!

نکته دوم که خیلی مهمه  

دوست عزیز من درست متنتون رو نخوندم (چون حرفتون صحتی نداره حداقل برای من) 

اما فکر کنم منظورتون این بوده که این پیام رو فتا داده و یا هر کسه دیگه اما نکته اینجاس:

489923761_Screenshot_------_org.telegram.messenger.jpg.d122e4e8360e078f31e60fb80513bcb9.thumb.jpeg.1e73da47595dd69fb38eb89b0df514fc.jpeg

این پیام خیلی غلط املایی داره و از طرفی رسمی نوشته نشده!

میشه لطفا در این باره توضیح بدید؟؟

نوشتم بخونید 

لینک به ارسال
در 18 ساعت قبل، hafezpj گفته است :

اون پیامو من با اکانت فیک به دختری از شهرمون پیام دادم و عکسم رو بهش دادم ولی بلاکم کرد بعد چند روز بعد به یه دختره گفتم شاتم کن این دختره عکس منو اونجا دبده اسکرین گرفته و داده بیرون بعد یه پسره منو باشگاه دبد گفت این تویی پلیس فتا ازت شکایت کردن و رفبق من اونجا کار میکنه اگه میخوای کارتو راه بندازه ای دی تلگرامشو سرچ کن من سرچ کردم اصلا نبود بعد بهم گفت خوب تو ای دی بده من بهش بگم بهت پیام بده منم دادم این شخص اومد پیام داد بهم. ولی فکر کنم سره کاری باشه ولی حرف هایی که راجع به عکس فرستادن بهم گفت کاملا درست بود تعجب میکنم از کجا فهمیده و اصلا کیه

خب وقتی بلاکتون کرد یعنی دوست نداره با شما باشه

و اگه شکایت کنه پلیس میتونه شما رو دستگیر کنه حتی اگه هم نتونه میتونه با چن روش قوی گیرتون بندازه و به قول ما هکر ها براتون تله یا هانی پات درست کنه

مثلا خودشون رو جای دختر معرفی کنن و بعدش شما رو گیر بندازن

و اما پلیس ها توی اینستاگرام قطعا هستن

اما توی تلگرام هم با اینکه هستن اما امنیتش از اینستاگرام بیشتر هستش

با تشکر

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، hafezpj گفته است :

ممنون من یک ماه پیش گوشی رو کارخونه کردم اگه الان دوباره کارخونه کنم و انتی ویروس مالوربیت نصب کنم و برنامه ای رو از جایی نصب نکنم روی لینکی کلیک نکنم و اینستگرام و تلگرام جدید با پسورد خوب و تایید دو مرحله بزارم به وای فای خونمون وصل بشم 

حله؟ 

یعنی حتی اگه اینستگرام فیک باشه و اسم و پسورد قاطی پاتی باشه و شماره موبایلی هم توش نباشه بعد به کسی مثلا پیام بدیم بعد دیلیت اکانت کنیم طرف شکایت کنه پلیس فتا راحت میتونه پیدا کنه؟ 

تعجب میکنم تلگرام و اینستگرام برای خارجه چجوری فتا راه براشون بازه

دوست عزیز بسته

توروخدا ببخشید این حرفو میزنم ولی ( لطفا این احمق بازی هارو بزارید کنار )

اولا که همون طور که دوست عزیزمون گفت رعایت تمامی شئونات اسلامی و ... در انجمن الزامی بوده و همه بدون استثنا باید به آن عمل کنند.

آیپی که به شما داده مال شهر استانبول در ترکیه هستش (بخش اروپایی)

1064324485_IPandwebsitelocation_Checkhost-onlinewebsitemonitoringMozillaFirefox1_24_20211_07_12AM.png.c21bdcd66836cf0fb1f5156e02d48107.png

جالب اینجاس اون طرف اومده آیپی بهترین بیمارستان اینترنشنال توی ترکیه به اسم (Acibadem International Hostpital ) داده و شما باور کردید

لطفا اول خودتون یه بار به حرفایی که میخواید بگید فکر کنید بعد تاپیک ایجاد کنید

لینک به ارسال
در 21 ساعت قبل، hafezpj گفته است :

نوشتم بخونید 

جالبه بعد از اینکه من گفتم غلط املایی وجود داره جواب منو دادید. 

دوستان لازم نیست این تاپیک رو ادامه بدید بنده هم برای همین بی توجهی کردم چون اصلا چنین چیزی صحت نداره.

ادمین ها لطفا تاپیک رو ببندید اسپم نشه.

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری