discord icon
سرور دیسکورد گاردایران
SHIWPTS13

«گذرواژه های لو رفته را تغییر دهید» ایمیل گوگل به من

پست های پیشنهاد شده

سلام 

امروز دیدم که از طرف گوگل یک ایمیل برای من آمده که متن پیامش این بود:

برخی از گذرواژه‌های ذخیره‌شده‌تان به‌دلیل سرقت اطلاعات شبکه در سایت خارج از Google لو رفته‌اند. برای ایمن کردن حساب‌هایتان، آن‌ها را همین‌حالا تغییر دهید.

برای تغییر دادن گذرواژه‌ها و دیدن دیگر توصیه‌های امنیتی شخصی‌شده، «بازبینی امنیتی» انجام دهید.

من روی هیچ لینکی در این ایمیل کلیک نکردم و لینک را خودم نوشتم( برای امنیت بیشتر) و رمز جیمیلم را به یک رشته ۴۸ کاراکتری تغییر دادم که شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک هست ( رمز قبلی خیلی پیچیده تر و طولانی تر بود )

و الان میخوام بدونم دلیل آمدن این ایمیل چی هست، آیا من کار اشتباهی انجام دادم یا اینکه سر گوگل بلایی آمده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی چیزی می‌دونه لطفا بگه...و اگر لازم هست کار دیگری انجام بدم هم بگه ممنون میشم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 5 ساعت قبل، SHIWPTS13 گفته است :

سلام 

امروز دیدم که از طرف گوگل یک ایمیل برای من آمده که متن پیامش این بود:

برخی از گذرواژه‌های ذخیره‌شده‌تان به‌دلیل سرقت اطلاعات شبکه در سایت خارج از Google لو رفته‌اند. برای ایمن کردن حساب‌هایتان، آن‌ها را همین‌حالا تغییر دهید.

برای تغییر دادن گذرواژه‌ها و دیدن دیگر توصیه‌های امنیتی شخصی‌شده، «بازبینی امنیتی» انجام دهید.

من روی هیچ لینکی در این ایمیل کلیک نکردم و لینک را خودم نوشتم( برای امنیت بیشتر) و رمز جیمیلم را به یک رشته ۴۸ کاراکتری تغییر دادم که شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک هست ( رمز قبلی خیلی پیچیده تر و طولانی تر بود )

و الان میخوام بدونم دلیل آمدن این ایمیل چی هست، آیا من کار اشتباهی انجام دادم یا اینکه سر گوگل بلایی آمده؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر کسی چیزی می‌دونه لطفا بگه...و اگر لازم هست کار دیگری انجام بدم هم بگه ممنون میشم.

سلام

فکر نکنم چیز مهمی باشه

برای منم این اتفاق افتاد و پسوردها رو عوض کردم!

گوگل واسه اینکه کاربرها رو مجبور کنه هر چند وقت پسورد خودشون رو عوض کنن اینکار میکنه!

دوستان اطلاعات بیشتری دارن در اختیارمون بزارن

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری