discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان 

میدونید که ارز مونرو برای ماین شدن از سی پی یو استفاده میکنه و این قابلیتش ماین کردنش رو در vps امکان پذیر میکنه چون اکثرا وی پی اس ها سی پی یو قدرت مندی دارن 

میخاستم بدونم کسی اینجا این کارو کرده؟؟

و بنطر شما می ارزه که یه وی پی اس مخصوص کرک بخرم  و vps کرک کنم و با اون ها که کرک کردم مونرو استخراج کنم؟

ممنون از شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

اگه می خواهید مونرو استخراج کنید به یه سرور خوب نیاز دارید.

وقتی میگم خوب منظورم 4 هسته ای نیست!

اگه می خواهید این کار را بکنید از نظر بنده که قبلا تجربش رو داشتم، حداقل یه سیستم 8 هسته ای می خواهید.

8 هسته ای کمترین چیزیه می می تونید تهیه کنید.

و بهترین گزینه سرور های رده بالا 32 هسته ای و .. هستن!!! که البته خیلی کم پیش میاد موقع کرک چشمتون به یه سرور اینطور بیفته و برای خریدش هم باید هزینه زیادی کنید.

در کل بخوام بگم اگه بخواهید با سرور های 2 یا 4 هسته ای ماین کنید به جایی نمی رسید، مگه اینکه تعداد سرور ها بالا باشه.

در 10 ساعت قبل، vMSF گفته است :

اکثرا وی پی اس ها سی پی یو قدرت مندی دارن 

اصلا اینطور نیست، حالا نمی دونم تا حالا سرور کرک کردید یا نه، اما اگر تا حالا این کار را کرده باشید می بینید که بیشترشان 2 هسته،4 هسته یا 8 هسته اند، حداقل برای من اغلب 4 هسته میوفته😐

در 10 ساعت قبل، vMSF گفته است :

بنطر شما می ارزه که یه وی پی اس مخصوص کرک بخرم  و vps کرک کنم و با اون ها که کرک کردم مونرو استخراج کنم؟

این کار رو هم می تونید بکنید ولی باید به صرفه؛ الان اگر کسی پسورد لیست های خوبی داشته باشه که پر از مستر پسورده باشه، به کسی نمیده؛ از پسورد های پابلیک هم بِنُدرت چیزی در میاد؛ پس راهی نمی مونه مگر اینکه بسم الله رو بگید و خودتون شروع کنید به نوشتن پسوردلیست.

اگر بتونید این کار رو هم بکنید هم بد نیست.

من که تو ماین کردن به جایی نرسیدم😑  شما رو نمی دونم، با توجه به چیزایی که گفتم خودتون می تونید تصمیم بگیرید.

حالا دوستان هم اگر نظری دارند بگویند.

و در مورد اون «الو😥» هم باید بگم اسپم نکنید.

اگر کسی چیزی بدونه حتما راهنماییتون می کنه.

لزومی نداره الکی تاپیک رو بیارید بالا.

موفق و پیروز باشید🌹🌺

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری