discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام...اگر رویه تارگت های خطرناک...مثله تارگت های ایرانی عمل هک رو انجام داده بشه...و اگر هکر(((یعنی من ))) پروکسی ست کرده باشه یا vpn استفاده کرده باشه... باشم امکان گیر افتادنش هست؟؟؟؟ یا اگر vpn فعال باشه و از سرور مجازی هم ایتفاده بکنه چی؟؟؟ بازم رد یابی میشه ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوست عزیز .

انگار به قصد اسپم امدید .

هر چیزی امکان داره و بهتره از شبکه از \روکسی ها برای امنیت بیشتر استفاده کنید که باز هم امکان گیر افتادن هست

لینک به ارسال
در هم اکنون، ASLIEYDFVLSDKVN گفته است :

سلام...اگر رویه تارگت های خطرناک...مثله تارگت های ایرانی عمل هک رو انجام داده بشه...و اگر هکر(((یعنی من ))) پروکسی ست کرده باشه یا vpn استفاده کرده باشه... باشم امکان گیر افتادنش هست؟؟؟؟ یا اگر vpn فعال باشه و از سرور مجازی هم ایتفاده بکنه چی؟؟؟ بازم رد یابی میشه ؟

تا اون جایی که شنیدم میشه ردیابی کرد ولی بلد نیستم کاری کنم که نتونه ردیابی کنه

لینک به ارسال

سلام

آقای @Mr.Night اگر گمان اشتباه می زنم عذر می خواهم اما بنده فکر می کنم شما همان @ASLIEYDFVLSDKVN هستید! با توجه به حرف دوست خوبمون @mmj-sys و زمان عضویت شما من این حدس را زدم. یادآوری می کنم ادمین ها قادرند اینطور اکانت ها را شناسایی و بن کنند!

و در مورد سوالتون هم، می توانید از شبکه پیازی(تور) استفاده کنید.

در مورد تور دیگه فکر نکنم توضیح لازم باشه ولی اگر نمی دونید این شبکه چطور کار می کند می توانید از این مقاله به چیزی که می خواهید برسید.

اگر هم به دنبال مقاله ای فارسی هستید من این مقاله را پیشنهاد می کنم.

همچنین وقتی کارتون تموم میشه همه لاگ ها را پاک کنید و ...

ولی باز هم باید بگم که همچنان احتمال شناسایی هستش؛ چند سال پیش در این شبکه باگی پیدا شد، FBI هم به خوبی از آن استفاده کرد و تعداد خیلی زیادی از مجرمین را بازداشت کرد.

اینکه ردی به جا نزارید تخصص شما را در این کار نشان می دهد و این کار هر کسی نیست، نمی گویم کار خیلی سختی است، اما کسی که میاد با رات های آماده کار می کنه و دانشی در این علوم نداره، باید هم نگران باشه چون احتمال شناساییش زیاده و راهی برای مخفی ماندن نداره. (اینو فقط برای اون هایی میگم که نه برنامه نویسی بلدن و نه... فقط چندتا ابزار آماده رفتن خریدن یا از یه جا تهیه کردن و با اونها توانستند مثلا به جایی نفوذ کنند و اسم خودشان را هکر گذاشتند)

موفق باشید🌷🌹

لینک به ارسال
در هم اکنون، Sajy1384 گفته است :

سلام

آقای @Mr.Night اگر گمان اشتباه می زنم عذر می خواهم اما بنده فکر می کنم شما همان @ASLIEYDFVLSDKVN هستید! با توجه به حرف دوست خوبمون @mmj-sys و زمان عضویت شما من این حدس را زدم. یادآوری می کنم ادمین ها قادرند اینطور اکانت ها را شناسایی و بن کنند!

در مورد تور دیگه فکر نکنم توضیح لازم باشه ولی اگر نمی دونید این شبکه چطور کار می کند می توانید از این مقاله به چیزی که می خواهید برسید.

ولی باز هم باید بگم که همچنان احتمال شناسایی هستش؛ چند سال پیش در این شبکه باگی پیدا شد، FBI هم به خوبی از آن استفاده کرد و تعداد خیلی زیادی از مجرمین را بازداشت کرد.

اینکه ردی به جا نزارید تخصص شما را در این کار نشان می دهد و این کار هر کسی نیست، نمی گویم کار خیلی سختی است، اما کسی که میاد با رات های آماده کار می کنه و دانشی در این علوم نداره، باید هم نگران باشه چون احتمال شناساییش زیاده و راهی برای مخفی ماندن نداره. (اینو فقط برای اون هایی میگم که نه برنامه نویسی بلدن و نه... فقط چندتا ابزار آماده رفتن خریدن یا از یه جا تهیه کردن و با اونها توانستند مثلا به جایی نفوذ کنند و اسم خودشان را هکر گذاشتند)

موفق باشید🌷🌹

دوست عزیز من همین امروز اومدم اینجا 

لینک به ارسال
در هم اکنون، Sajy1384 گفته است :

سلام

موفق باشید🌷🌹

یه سوال پیش اومد برام شما چند ساله هک و امنیت رو شروع کردین؟

لینک به ارسال
در 1 ساعت قبل، Mr.Night گفته است :

دوست عزیز من همین امروز اومدم اینجا 

خب لازم نیس اسپم کنید، در شخصی می گفتید پاک می کردم.

در 1 ساعت قبل، Mr.Night گفته است :

یه سوال پیش اومد برام شما چند ساله هک و امنیت رو شروع کردین؟

دیگه مراعات حال کسی رو هم کردن حد و اندازه داره؛ اوایل میگیم تازه وارد هستید و این موارد عادیه و ... شاید برخورد آنچنانی نشود، اما با اسپم دادن دارید انجمن رو میریزید به هم.

پرسیدن این سوال بی ربط اون هم در معرض دید همه چه سودی برای شما داره؟

پیشنهاد میکنم برید قوانین رو بخونید.(همه قوانین باید رعایت شوند. اینجا شما فقط برای 3 دلیل می توانید تاپیک بزنید؛ تاپیک جدید جهت آموزش، تاپیک جدید جهت پرسش و پاسخ و اعلام خبری مهم یا چیزی شبیه این که کمتر اتفاق میوفتد به این دلیل تاپیک ایجاد شود)

سوال شخصی هم داشتید در پیام رسان پیام دهید حتما جوابتون رو میدم.

امیدوارم دیگه تکرار نشه.

خواهشا اینجا دوباره جواب من رو ندید، پیام رسان برای همین به انجمن اضافه شده!

موفق، موید و شاد باشید

لینک به ارسال

ممنون... اما فکر نمیکنم در ایران انقدر پیگیری جدی باشه که از تور هم استفاده کنی باز هم ردیابی بکنند و سعی کنند گیر بندازن ! fbi که نداریم!

نظر شما چیه؟؟ انقدر پیگیر هستند که هرطور شده ردیابی بکننند؟

لینک به ارسال

برای ارسال دیدگاه یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید دیدگاهی ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در سایت ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری