discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

بنده داشتم یک سایت رو اسکن میکردم و یه همچین چیزی پیدا کردم.

متاسفانه به دلایلی مجبور شدم لینک سایت رو نشون ندم.

میشه بگید آیا میشه با این باگ کاری کرد و سایت رو دیفیس کرد؟ یا بشه رمز ها رو بیرون کشید؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
در 6 دقیقه قبل، matrix0 گفته است :

سلام دوستان.

میشه بگید آیا میشه با این باگ کاری کرد و سایت رو دیفیس کرد؟ یا بشه رمز ها رو بیرون کشید؟

سلام دوست عزیز 

اگر باید برسی میدانی بشه امکان باز بودن دایرکتوری هاش هست

اما اگر به دنبال نفوذ هستید می تونید داخل دیسکورد یا اینکه داخل گارد ایران به من پیام بدید براتون تستش رو انجام میدم 

از پیشنهاد من که بگذریم میرسیم به سوال شما بله اگر دایرکتوری هاش باز باشه میشه یوزر پسورد رو کشید بیرون اما ممکن هست که ادمین سایت فقط قسمتی رو برای کار خاصی باز گزاشت باز هم میگم باید برسی میدانی بشه

در پناه حق

لینک به ارسال

ممنون دوست عزیز.

سایت یک سایت وردپرسی هست.

یه فایل بود که اون رو اتفاقی پیدا و دانلود کردم و توش چندتا پسوورد نوشته شده بود ولی به شکل hash هست و باید کرکش کنم.

بهتون پیام میدم تا اگه تونستید کمکم کنید.

لینک به ارسال
در ۱ ساعت قبل، matrix0 گفته است :

سلام دوستان.

اول اینکه قوانین انجمن رو مطالعه کنید شما دارید پیشنهاد میدید که دوستان شمارو کمک کنند تا از یه سایت ایرانی دسترسی بگیرید؟  قسمت پایین مرورگر سایت مشخص هست که ایرانیه و اون موسسه میتونه پیگیری کنه و ما حق کامل میدیم.

در ۱ ساعت قبل، Zed گفته است :

سلام دوست عزیز 

اگر باید برسی میدانی بشه امکان باز بودن دایرکتوری هاش هست

اما اگر به دنبال نفوذ هستید می تونید داخل دیسکورد یا اینکه داخل گارد ایران به من پیام بدید براتون تستش رو انجام میدم 

از پیشنهاد من که بگذریم میرسیم به سوال شما بله اگر دایرکتوری هاش باز باشه میشه یوزر پسورد رو کشید بیرون اما ممکن هست که ادمین سایت فقط قسمتی رو برای کار خاصی باز گزاشت باز هم میگم باید برسی میدانی بشه

در پناه حق

شما چطور با باز بودن دایرکتری قاطعانه میگید که پسورد رو میکشید بیرون؟

چه احتمالاتی رو در نظر گرفتید؟ حتی اگر دسترسی خوندن کانفیگ رو داشته باشید؟

طبق قوانین انجمن  هرکس سوالی داره باید در انجمن پاسخش رو بگیره برای تست نفوذ به سایت یا هرچیز دیگه ای که در انجمن مطرح میشه کسی حق نداره خصوصی ارتباط بگیره ما قوانین رو بارها گوش زد میکنیم در صورت تخطی از قانون برخورد لازم انجام میشه.

خط قرمز ما سایت های ایرانیه.

لینک به ارسال
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.