discord icon
سرور دیسکورد گاردایران

پست های پیشنهاد شده

سلام

امیدوارم حال همگی خوب باشه.

همونطور که از روی اسم تاپیک پیداست، یه اس ام اس بمبر قوی رو نوشتم که قصد دارم براتون ارسال کنم.

اینکه نمیام ابزار بنویسم برای تیم برای اینه که اولا خیلی وقتش رو ندارم، و  اینکه افرادی سودجو هستند که وقتی که سورس خوب می بینند میان اسم برنامه نویس رو پاک می کنن و اسم خودشون رو میزارن و به خودشون میگن برنامه نویس یا هکر! برای همین کم پیش میاد ابزار یا اسکریپتی بنویسم و پابیلکش کنم.

به هر حال

اس ام اس بمبر ما شاید اسمش شبیه رقیب های خودش باشه.

اما از اکثریتشون قوی تره.

یه ویدیو از نحوه عملکردش آماده کردم، زمانش 11 دقیقه ای میشه. پس پیشنهاد خود من اینه که به جای دیدن ویدیو متن زیر رو بخونید تا یه چیزایی در موردش دستتون بیاد، البته در ویدیو کامل تره.

1- برای انتشار ندادن سورس این فایل در اینترنت، فایلی که شما استفاده می کنید exe هستش و در ویندوز ران میشه، سورس فایل فقط و فقط به افرادی که در انجمن فعالیت مفید دارند داده میشه(اگر علاقه به دریافت آن دارید در پیامرسان، پیام شخصی دهید)، بعلاوه دوستانی که می دونم سیستم عاملشون چیه و قادر به اجرای این فایل نیستند.

*2- برای ابزار ما دو عدد پسورد در نظر گرفته شده.

پسورد اولی به احترام تیم و انجمن guardiran.org هست.

نکته: با پسورد اول بیشتر از 15 اسپم ارسال نمی شود!

پسورد دوم(پسورد نامحدود) رو قبلا گذاشته بودم تو تاپیک، ولی افرادی اومدن گفتن داره ازش بدجوری بد استفاده میشه، پس پسورد اصلی از تاپیک حذف شد.

دوستان اگر نیاز داشتن شخصی پیام بدن تا براشون ارسال کنم.

3- هر پسوردی که وارد بشه، به محض تایید شدن کنار فایل قرار میگیره و با نام SRX Boomber.txt ذخیره میشه. (فقط در صورتی که گزینه اول را انتخاب کرده باشید.)

4- در صورتی که با آیپی ایرانی وارد ابزار بشید، قبل از شروع ارسال اسپم ها، بهتون اخطاری داده میشه مبنی بر اینکه ممکنه شناسایی بشید، این قسمت رو گذاشتم تا اگر مشکلی پیش اومد نندازید تقصیر من! می تونید قبول کنید، می تونید قبول نکنید.

5- اینجانب هیچ مسئولیتی در قبال استفاده نادرست از ابزار ندارم، این ابزار برای شوخی با دوستان و آشنایان و هر کس دیگه ای طراحی شده، نه اینکه بیاید با پسورد نامحدود لاگین کنید و تعداد ارسال رو بزارید رو 20000 و پدر بنده خدا رو در بیارید.

درضمن، اگه خیلی ازش استفاده بشه، آی پی و دستگاهتون از طرف اپراتور بلاک میشه و ممکنه یکی یکی api ها رو از دست بدید!

نرسیدم روی ظاهر گرافیکیش کار کنم، اگه خدا بخواد تو آپدیت بعدیش نسخه گرافیکیش رو قرار میدم.

سیستم آپلود انجمن به مشکل برخورد، پس ویدیو رو اینجا قرار میدم، دوستانی که علاقه دارن کامل تر باهاش آشنا بشن می تونن استفاده کنند.

ابزار رو هم می تونید از این لینک دانلود کنید.

باز هم میگم

دوستان، اگه نیازی به سورس و پسورد داشتن شخصی بگن تا براشون ارسال کنم.

موفق و موید باشید🌺🌹

ویرایش شده توسط SRX
حذف پسورد نامحدود

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

روز همگی بخیر

تو پست قبلی گفتم که یه نسخه گرافیکی هم از این ابزار قرار میدم.

برای تاخیر زیادی که داشت عذر می خوام، وقتی که می تونستم روش بزارم تا بنویسمش خیلی کم بود.

قبل از اینکه شروع کنم به توضیح دادن در مورد ابزار، از تمامی دوستانی که با نظرات و راهنمایی هاشون کمکم کردن متشکرم.

خب شروع کنیم...

بعد از کلی انتقاد، ظاهر نرم افزار شد چیزی که در زیر می بینید.

spacer.png

spacer.png

وقتی برنامه اجرا می شود، در دایرکتوری که فایل اجرا شده، دو فولدر ایجاد می شود، می تونید داخلشون رو ببینید، مشکلی نیست! 2 تا عکس و 3 تا فونت هستش.

برنامه برای اجرا شدن به این فایل ها نیاز داره، اگر این فایل ها بودن که هیچی، دانلود نمی کنه و میگذره، اما اگر نبود دانلود می کنه و در همان دایرکتوری سیو می کنه.

مثل دفعه قبل یه ویدیو کوتاه آماده کردم، افرادی که به مشکل بر خوردن می تونن ویدیو رو ببینند، تا جایی که به ذهنم می رسید برای هر جا یه ارور قابل فهم گذاشتم تا دوستان مشکلی نداشته باشند.

ارور ها و مواردی که احتمال دریافتش هست رو می نویسم تا مشکلی نباشه.

-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

ارور ها:

1- نبود اینترنت

2- وارد نکردن شماره تلفن

3- وارد نکردن تعداد ارسال اسپم

4- شماره تلفنی که با 0 اول شروع شده باشد

5- شماره تلفن نامعتبر

اخطار

1- آی پی ایران (جهت حفظ امنیت عزیزان، اگه قبول کنید و مشکلی پیش بیاد یعنی عواقبش رو هم پذیرفتید و من مسئولیتی ندارم، همون طور که قبل گفتم ابزار برای صدمه زدن به کسی طراحی نشده)

اعلامیه ها:

1- آغاز ارسال اسپم (سرویس ها فعال شدند)

2- عملیات با موفقیت به پایان رسید (با موفقیت به اتمام رسید)

-=-=-=-=-=-=--=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

تو این نسخه فقط به گرافیکش رسیدگی نشده و api های جدیدتر هم به ابزار اضافه شده.

این نسخه پسوردی نداره!

به جاش یه قسمت وجود داره که روی سیستم بعد از هر استفاده، مخفیانه زمان و تعداد ارسال رو جایی در سیستم ثبت می کنه و اگه تشخیص بده زیاد داره از این برنامه استفاده میشه، در استفاده های بعدی هر ریکوئست با 1 الی 2 ثانیه تاخیر میره. (این کار رو کردم تا نیازی به پسورد نباشه و سودجو ها نتونن بد ازش استفاده کنند تا به کسی صدمه ای وارد نشه)

آخرین نکته ای هم که باید بگم اینه که نرم افزار هنگ نمی کنه!!

نیاید در این مورد اعتراض کنید. شما وقتی پیغام Service Started رو گرفتید دیگه هیچ کاری به ابزار نداشته باشید تا وقتی که پیغام -ارسال با موفقیت انجام شد- رو بگیرید، در غیر اینصورت ابزار بسته میشه و پروسه ارسال اسپم کامل انجام نمیشه.

نمی دونم چرا؛ ولی سیستم آپلود تو این تاپیک برعکس پست قبلی اجازه آپلود بیشتر از حجم مجاز رو داده!!

پس هم ابزار، هم ویدیو که گفته بودم همینجا آپلود میشه.

از هر کدوم از ادمین هایی که این تاپیک رو زودتر دید،خواهش می کنم تاپیک رو قفل کنه تا از ارسال اسپم جلوگیری بشه، چون این ابزار آپدیت دیگه ای نداره.

API هایی که در ابزار هست، کم نیست و حالاحالا ها منقضی نمیشه و براتون کار می کنه.

شاد و پیروز باشید🌸🌷

SRX Bomber.exe

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.